Domů » Bleskovky » Kapesní konzole, dron a 10000mAh powerbanka: se slevovými kupóny od nás ušetříte

Kapesní konzole, dron a 10000mAh powerbanka: se slevovými kupóny od nás ušetříte

Opět jsme pro vás vybrali trojici příslušenství z čínského internetového obchodu Cafago.com, při jehož nákupu můžete ušetřit. Jako první pro vás máme tip na kapesní herní konzoli s 2,2″ LCD displejem, která obsahuje 129 osmibitových titulů, při kterých můžete zavzpomínat na staré herní časy. Tenhle prcek, který tak trochu připomíná kopii legendárního GameBoye, poslouží jako zábavný pomocník nejen na dlouhých cestách. Přece jenom, téměř 130 herních titulů vás hned tak neomrzí. Objednávat můžete zde za sympatických 13,99 EUR (cca 360 Kč). Standardní cena je ale o téměř 100 Kč vyšší, na tuto se dostanete, pokud do objednávky zadáte slevový kód L1440T1. K dispozici je navíc několik barevných variant konzole.

Za příjemných 36,32 EUR (cca 930 Kč) můžete pořídit kompaktního drona s HD kamerou a ovladačem. Díky vestavěnému akumulátoru s kapacitou 1800mAh vydrží dron ve vzduchu okolo 18 až 20 minut. Nechybí ani funkce pro létání po předem vyznačené trase či držení určené pozice. Standardní cena dronu je o téměř 200 Kč vyšší, pokud ale do objednávky zadáte slevový kód L9744RM, klesne výsledná částka na výše avizovaných 36,32 EUR.

Užitečným pomocníkem na cestách a v terénu je bezesporu powerbanka. My vám nabízíme slevový kód na letošní model powerbanky od Xiaomi s kapacitou 10 000 mAh hodin, která nabízí i funkci pro rychlé nabíjení (například iPhone X, Samsung Galaxy S9 a další…). Do objednávky stačí zadat kód L16PAA a výsledná cena se rázem sníží na 14,99 EUR (385 Kč).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.