iMyFone Umate nyní ve slevě za 5 USD: udělejte si pořádek v systému iOS

Letos v létě jste si na SMARTmanii mohli přečíst recenzi aplikace iMyfone Umate Cleaner, která slibuje, že zbaví vaše zařízení s operačním systémem iOS od různého pozůstalého harampádí po odinstalovaných aplikací a pomůže vám nějaké to místo i ušetřit, ba co víc, aplikace se nezalekne ani komprimace fotografií.

imyfone

Autoři aplikace si nyní připravili speciální vánoční akci, ve které aplikaci můžete získat jen za 5 dolarů (cca 129 Kč), standardně přitom stojí 29,95 dolarů. Ušetřit můžete také při nákupu rodinné licence (iMyFone Umate Pro), kterou nyní pořídíte za cenu osobní licence a používat ji lze až na pěti jablečných zařízeních.

imyfone_deal

Pro verze kromě čistění systému umí bezpečně mazat data z telefonu, aby je v budoucnu nebylo možné obnovnit. Jedním kliknutím lze na dobro odstranit konverzace z WhatsAppu, fotografie, textové zprávy, historii Safari, historii hovorů, hesla, Apple ID a další informace.

Výrobce rovněž nabízí aplikaci iMyFone DBack, která vám naopak může pomoci s obnovou výše zmíněných dat. I tento nástroj můžete nyní získat se slevou.

iMyfone Umate (nyní zdarma): Udělejte si pořádek ve vašem iOS zařízení přehledně a rychle

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.
Sahifa tracking pixel