Sledujte nás na YouTube

iMyfone Umate: Čistič systému iOS nyní můžete získat zcela zdarma

Před nedávnem jsme vám přinesli recenzi aplikace iMyfone Umate Cleaner, která slibuje, že zbaví vaše zařízení s operačním systémem iOS od různého pozůstalého harampádí po odinstalovaných aplikací a pomůže vám nějaké to místo i ušetřit, ba co víc, aplikace se nezalekne ani komprimace fotografií.

13_large_files

Někteří z vás mohou namítat, že úklid je potřeba provádět hlavně u operačního systému Android, a že si iOS žije vlastním dokonalým životem, který nic nepotřebuje, ale věřte, že každý a sebedokonalejší systém není zcela ideální a zanechává po sobě různé stopy.

Autoři aplikace nyní připravili další promo akci, ve které nabízí aplikaci zcela zdarma až do 7. listopadu. Standardní cena je přitom 20, respektive 30 USD. Kromě toho lze nyní zakoupit doživotní licenci na Pro verzi aplikace za poloviční cenu.

iMyfone Umate (nyní zdarma): Udělejte si pořádek ve vašem iOS zařízení přehledně a rychle

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *