Domů » Bleskovky » I dron může být levný. Tyhle tři modely pořídíte za pár stovek

I dron může být levný. Tyhle tři modely pořídíte za pár stovek

Droni pro rekreační létání se v poslední době staly velice oblíbenými a pro příležitostné létání si je pořizuje stále více uživatelů. Pokud po malém dronovi také toužíte a nechce se vám za něj utrácet desetitisíce korun, můžete si pořídit levnou alternativu za pár stovek. Tohle jsou tři droni z e-shopu GearBest.com, se kterými si zalétáte, ale průvan v peněžence vám rozhodně nezpůsobí.

S téměř 50% slevou za pouhých 8,99 dolarů (cca 200 Kč) si můžete pořídit tohoto miniaturního drona, se kterým se dá hravě létat i v interiéru budovy. S dodávanou baterií s kapacitou 150 mAh dron vydrží ve vzduchu zhruba pět až sedm minut, dobití pak trvá okolo 45 minut. Abyste se na cenu 8,99 USD dostali, zadejte do objednávky slevový kód GBGW5002. Objednávat můžete zde.

Tenhle dron nabízí skutečně miniaturní rozměry :-)
Tenhle dron nabízí skutečně miniaturní rozměry :-)

V případě, že byste rádi drona s kamerou a skládací konstrukcí, nabízí se model JJRC H37, který je aktuálně v akci za 24,99 USD (560 Kč). Ten disponuje 500mAh akumulátorem, který zvládne sedm až osm minut letu. Doba pro nabití se pohybuje okolo 2 hodin.  Vestavěná kamera nahrává video v maximálním rozlišení 640 x 480 px.

Nejvybavenějším dronem v dnešní nabídce je model 8807HD, který láká na skládací konstrukci a HD kameru, která je schopna nahrávat video v rozlišení 1280 x 720 px. I v tomto případě se maximální doba letu pohybuje okolo 5 až 7 minut, nabití trvá přibližně 60 minut. I když je dron už nyní v akci za 36,99 USD, s promo kódem GBGW5009 výslednou částku snížíte na skvělých 25,99 USD (580 Kč). Detaily naleznete zde.

Sklad v Evropě a doručení dopravcem PPL

Ve všech třech případech nezapomeňte u objednávky vybrat typ skladu G-W-5, který je umístěný v Evropě. Zboží navíc bude doručovat služba PPL, se kterou GearBest spolupracuje. Přehled všech produktů a zařízení, které jsou odesílány skrze PPL přímo ze skladu v Evropě naleznete na této stránce. A rozhodně je z čeho vybírat – v nabídce naleznete smartphony, notebooky a celou řadu dalšího příslušenství.

Redakce