Halloweenská akce: balíček nástrojů iMyFone nyní můžete získat zcela zdarma

V minulosti jste si na SMARTmanii mohli přečíst recenzi aplikace iMyfone Umate Cleaner, která slibuje, že zbaví vaše zařízení s operačním systémem iOS od různého pozůstalého harampádí po odinstalovaných aplikací a pomůže vám nějaké to místo i ušetřit, ba co víc, aplikace se nezalekne ani komprimace fotografií.

Autoři aplikace si nyní připravili speciální halloweenskou akci, ve které nabízí balíček aplikací iMyFone zcela zdarma. Tato nabídka je časově omezená a platí do 7. listopadu a abyste aplikace získali, je nutné lajknout oficiální facebookovou stránku autorů aplikace. Součástí balíčku jsou nástroje iMyFone Umate, iPhone Space Saver, iPhone Data explorer a další.

iMyfone Umate (nyní zdarma): Udělejte si pořádek ve vašem iOS zařízení přehledně a rychle

iPhone Data Explorer (D-Port) uživatelům nabízí možnost vytvářet zálohy vašeho iPhone či iTunes a iCloudu, a to včetně textových zpráv, iMessage, kontaktů, videí, fotografií, poznámek, hlasových záznamů či dat aplikací, jako je WhatsApp a další.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.