Domů » Bleskovky » Gearbest slaví 5.narozeniny. Zákazníkům naděluje výrazné slevy

Gearbest slaví 5.narozeniny. Zákazníkům naděluje výrazné slevy

Čínský internetový gigant GearBest.com slaví páté narozeniny. Ty se tradičně nesou ve znamení slev a jejich kompletní přehled naleznete na této stránce. U všech produktů, jejichž cena přesahuje 88 dolarů, získáte po dobu konání promo akce slevu ve výši 10 dolarů.

elektrokolo

Za zmínku ale stojí výrazná slevová akce na skládací elektrické kolo Fiido D1, které je vybaveno 10,4Ah baterií – ta by měla zajistit dojezd až 40 kilometrů. Maximální rychlost je 25 km/h a maximální hmotnost pasažéra (zatížení) je 120 kilogramů. A pokud byste během cestování vybili baterii, můžete samozřejmě stále použít všudypřítomné pedály a pokračovat v jízdě :-)

Standardní cena tohoto skladného elektrického kola je 687 dolarů, nicméně pokud do objednávky zadáte promokód GBLIVE01, sníží se cena kola na 421 dolarů (9 600 Kč).

yeelight svetlo

Za akční cenu 69,99 USD (1 600 Kč) lze aktuálně pořídit chytré domácí LED světlo (Xiaomi) Yeelight (28W). To lze skrze Bluetooth snadno propojit a ovládat skrze mobilní telefon, v balení navíc najdete i praktický dálkový ovladač. Nechybí ani možnost propojení s populární aplikací IFTTT.

Pouze za 45,99 USD (1 050 Kč) je aktuálně v akci kompaktní čistička a osvěžovač vzduchu s HEPA filtrem. Díky malým rozměrům ji snadno umístíte třeba na pracovní stůl. Provoz zařízení je poměrně tichý (33 až 51 dB), takže vás provoz zařízení nebude nijak rušit.

Informace: k ceně jakéhokoliv objednaného zboží mimo Evropskou unii (tedy například z čínského skladu, což je označováno jako China Warehouse), jehož cena je vyšší než 22 euro, je nutné připočítat DPH ve výši 21 procent. Záruka je vždy roční a v případě reklamace je nutné zboží zaslat zpět do Číny na vlastní náklady (výše poštovného se pohybuje v rozmezí 300 až 400 Kč).

Jako nejlepší platební metoda se při nákupu zboží z Číny jeví PayPal. V případě, že vám například dojde poškozené zboží, je nejjednodušší u PayPalu zadat stížnost k dané transakci a následně by vám měly být vráceny peníze.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.