Xperia X1: Otázky

Diskuzní koutek věnovaný komunikátorům od Sony Ericssonu (Xperia X1, X2)
Odpovědět
Uživatelský avatar
M4Touch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř úno 11, 2009 22:27
Zařízení: HTC One X White

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od M4Touch »

Pro nárok na vrácení peněz buď 3x ta samá závada nebo 4x jiná, já měl předtim jinou (nešel zapnout)..
Tak jsem tam dneska jel a samozřejmě jsem dostal telefon opravený, vyměnili popraskané kryty, asi i klávesnici, ale třeba displej mam ten samý, jako i kryt baterky.. Ještě mi nevrátili stylus, tak jsem se tam vrátil, tak psali ještě do servisu a až přijde, tak mi napíšou.. Fakt super..
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak to je dost tragický přístup :( Hlavně je zajímavé, že to všechno chodí do stejnýho servisu. Podle mě to dost záleží na prodejci. Některý se s tím nechce párat, radši si uchová dobrou pověst a nabídne výměnu, jiný to zas chce za každou cenu opravit aby neprodělal...
Uživatelský avatar
M4Touch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř úno 11, 2009 22:27
Zařízení: HTC One X White

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od M4Touch »

Jn, už to neřešim, tak do roku koupim něco novýho, zatim to vydržim s Xperií, až mi skončí záruka, tak tam nahodim nějakou neofic. ROMku WM 6.5 a budu na chvilku zase spokojenej (snad) :) Jestli příští mobil nebude od T-Mobilu za body, tak ho vemu od toho Sunnysoftu, vypadá to na solidní krám. :-)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tak neoficiální ROM tam můžeš nahrát i v záruční lhůtě. Akorát tam před reklamací stačí vrátit originální ROM a obnovit StockSPL.
Uživatelský avatar
M4Touch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř úno 11, 2009 22:27
Zařízení: HTC One X White

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od M4Touch »

Jasný, pak kouknu po nějakym návodu, asi na xda developers co ?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Určitě. Na xda-devu ve wiki pro X1 jsou návody na SPL unlock i lock celkově dost užitečných věcí.
asahi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: úte srp 31, 2010 11:27
Zařízení: Xperia X1, Xperia Arc

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od asahi »

M4Touch píše:To seš pěknej lucker, vsadim se, že mě ho T-Mobile vrátí opravanej. :lol: No aspoň vim, kde příště koupit mobil 8-)
I tohle je porad lepsi varianta, mne ho Arvato vratil bez opravy, klavesnice stale blbla a v Mobilpohotovosti se na me divali jak na exoda, co neumi psat. Tak jsem napsal do SAMI GSM, situaci popsal a rekli mi, ze to mam zaslat a mrknou na to. Tak doufam, ze to opravi, pripadne vymeni klavesovy modul.
Melv
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 28, 2010 0:13
Zařízení: Xperia X1

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Melv »

Ahoj měl bych jednu otázečku. Možná už to tu někde bylo zodpovězeno, ale ať jsem hledal jak jsem hledal, v ostatních příspěvcích jsem nic bohužel nenašel.

Jde o to, jak přiřadit ke zprávám vlastní melodii? Vím že na to byl nějáký prográmek, ale za boha si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje :-( Nemohl by PROSÍM někdo poradit JAK NA TO?! Nedávno jsem na své Xperii X1 Nainstaloval WM 6,5. Byl bych vděčný za jakoukoliv radu. Předem děkuji
Uživatelský avatar
M4Touch
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: stř úno 11, 2009 22:27
Zařízení: HTC One X White

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od M4Touch »

Jak nastavit vlastní vyzvánění, zvuk SMS a budíku?
- vyzvánění ve formátu .mp3 nakopírujte do složky: windows, My Documents anebo windows/Rings
- zvuk pro SMS, MMS, e-mail nakopírovat ve formátu mp3 do složky windows
- zvuk pro budík nakopírovat ve formátu .wav do složky windows.
(Nemám ověřeno, našel jsem na netu)

Chtěl jsem se zeptat, jestli má cenu updatovat RADIO ? Pomůže to nějak významně rychlosti atd. ? Na XDA jsem viděl RADIO z HTC HD, tak jestli to má cenu nahrávat. Díky
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Xperia X1: Otázky

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já jsem si žádných zásadních rozdílů nevšiml (přehrával jsem na 1.17). Takže pokud nemáš vyloženě problémy se spojením, tak bych se na to vykašlal.
Odpovědět

Zpět na „Sony Ericsson Xperia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů