Page 1 of 1
Nabíjení Omnie přes kabel?
Posted: Sun Sep 14, 2008 20:29
by Luboš Klicpouch
Ahoj, bohužel mi telefon nenabíjí přes kabel, který byl v balení. Jednou to nebylo, pak už ne.. Nevíte, kde je problém? Dík.
Posted: Sun Sep 14, 2008 21:47
by Jiří Hrma
Některé WM telefony mají v nastavení funkci, která umí nabíjení při připojení přes USB kabel, vypnout. Neaktivoval sis to náhodou?
Posted: Sun Sep 14, 2008 21:53
by Luboš Klicpouch
V omnii tohle právě není. Je to ve WM 6, ale ne ve WM 6.1, alespoň jsem to tam nenašel...
Posted: Sun Sep 14, 2008 23:02
by Jiří Hrma
Je to i ve WM6.1, například u Diamondu nebo Raphaela, Samsung to ale zřejmě oddělal. Btw zkoušel si nabíjení na jiných USB, jiném PC nebo s jiným kabelem (Omnia má miniUSB ne, tak tam by neměl být problém, tyhle kabely jsou dnes skoro na cokoliv).
Posted: Fri Sep 19, 2008 19:28
by Luboš Klicpouch
Pak jsem to rozchodil, ale jen vrežimu Activesync a baterie nesmí být uplně vybitá, to se pak nechytne.