Page 1 of 1

[rlToday] TouchLOL 3D

Posted: Mon Sep 01, 2008 12:38
by tslany
Rozhodl sem se, že udělám skin pro rlToday, který by měl imitovat TouchFLO 3D. Zatím se nachází vevývojové fázi, ve finální verzi by měl obsahovat 5 TABů - Home, Kalendář, Počasí, Oblíbené aplikace, Comm Manager.

Image

Historie vývoje:
1. září - první veřejná betaverze
31. srpen - první verze, polofunkční stránka Home, není určena pro veřejnost

Posted: Mon Sep 01, 2008 13:26
by Soap
Nemohl bys třeba ty zmeěkané hovory a SMS zmenšit, aby se pod to dalo dat info o baterce ram atd popřípadně něco jiného?? ale je to na tobě

Posted: Mon Sep 01, 2008 13:32
by foggy
a pls aby byl ten kom manager fukncni (mam na mysli wifi)

Posted: Tue Sep 02, 2008 19:39
by tslany
přidávám "ochutnávku" z nové verze
Image

Posted: Thu Sep 18, 2008 21:19
by havlbrod
kam to v tom rltoday mam ten skin nakopirovat? a jak? diky :-)

Posted: Fri Sep 19, 2008 13:51
by tslany
máš to napsaný v Readme dokuentu v archivu :wink:
Složku TouchLOL zkoopíruj do adresáře \Program Files\rlToday\ a obsah složky Fonts do adresáře \Windows\Fonts\.

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:28
by havlbrod
To sem udělal, ale nic se nezměnilo:-(

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:35
by tslany
Máš nainstalovanej rlToday aktivovanej na Today? jestli ne, tak ho aktivuj a klikni a podrž na něm stylus (na Today by se měl zobrazit) a měla by se ti zobrazit nabídka, ve který dáš nastavení a hned v první stránce se ti objeví skiny, tak tam vyber "TouchLOL 3D"

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:49
by havlbrod
Joooooo už to jedééééé:-D moc diky, ja totiž nikde nenašel přesnej návod:-) jen škoda že to jede jen na vejšku a né na ležato:-) jsou někde eště nějake skiny?

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:50
by tslany
režim "na šířku" postupně přidám v dalších verzích, stejně jako podporu TABů se kterou mám momentálně nějaký problém díky kterému se vydání verze tolik zbrzdilo

Jinak další skiny pro rlToday můžeš sehnat na xda-developers.com

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:53
by havlbrod
JJ budu se těšit je to krásnej skin cos udělal:_) akorát mi nereaguje spodni nabidka na dotik:-( jen start.. což je škoda:-(

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:56
by tslany
jo, to je právě podpora TABů která bude až u dalších verzích

Posted: Fri Sep 19, 2008 16:58
by havlbrod
joo takhle, a prosímtě mam poslední dotaz:-) na te stránce cos mi poslal ja tam nemužu najit vyhledávač a nevim kde ty skiny hledat:-( pošleš mi ešte přesnej odkaz? dekuju předema ještě jednou se omlouvám

Posted: Fri Sep 19, 2008 17:11
by tslany