Instalace .exe aplikací a her do zvolené složky ?

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Instalace .exe aplikací a her do zvolené složky ?

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Zdary,
poradte mi pls nekdo jednodussi zpusob jak instalovat aplikace a hry do PPC z exe setupů tak, aby se nainstalovaly do zvolené složky na kartě. Je to hrozný piplání. Dycky si pres Async nainstaluju program, zvolím jako cíl Storage Card a na kartě se mi vytvoří složka s programem. Jenže kdo se pak má na takové kartě vyznat, když má scrollovat pul tuctu programových složek než se dostane třeba ke složce Obrázky. Vytvořil jsem si SSložku Program Files na kartě a tam podsložky Hry a Programy . Takže tam všechny nově nainstalovaný progy přesouvám a pak hodinu prepisuju registry aby soft načítal skiny,data a všechny podpůrné soubory atd. z nové složky. Byl bych vděčný, kdyby mi někdo poradil jednodušší způsob. Něco jako ten CAB installer, kterej sem si sosnul z Download sekce. To si člověk jenom vybere Path a už to jede. Možná by to chtělo nějakou náhražku active syncu, nebo podobnou utilitku.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Po naistalovani programu do PC se ti vetsinou (na PC) ve slozce i ActiveSync vytvori slozka s tim programem, kde je i CABko. To jednoduse presun do PPC.
Pokud to nebude v primo v \Microsoft ActoveSync\ tak hledej ruzne po pocitaci nebo dej vyhledat vsechny CABka zmenene v prubehu posledni hodiny.
To CABko musi nekde v pocitaci byt :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

RE:

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tyjo, dík, to mě nenapadlo. A nešlo by ještě nejak nastavit aby se mi ten prog nainstaloval jenom do PC? abych ho nemusel odinstalovavat z PDA a pak ho znovu instalovat pomocí toho CAB. Ale i tak díky.
Nallim
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 30, 2007 12:57
Zařízení: Nexus 5X

Příspěvek od Nallim »

Ten program v kompu ti je k ničemu. Při další (jakýkoliv) instalaci stačí cab soubor, který se instaluje v ppc.
Uživatelský avatar
phallus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon dub 14, 2008 22:01
Bydliště: Uherský Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phallus »

Taky instaluju vždycky jenom CABka, když už musím nainstalovat exe z počítače, tak postupuju stajně jako Sir Andrew - nainstaluju do PC a hledám ve složkách

C:\Program Files
C:\Program Files/Microsoft ActiveSync
C:\Documents and Settings\Martin\Local Settings\Temp

na tu poslední možnost je nutné mít zapnuté zobrazování skrytých souborů
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti