Page 1 of 1

Problémy s HTC Touch Cruise

Posted: Mon May 19, 2008 18:46
by pavel.hurta
Po zapnutí a vypnutí Cruise zmizí z displeje ikona zástupce TomTom. Když se podívám do start-nastavení-dnes-položky, tak TomTom je zatrhnutý. Po zavření nastavení se již ikona zástupce objeví na displeji. Nevíte čím to je nebo dělá vám to také? Další věc: večer, když jdu spát vypnu telefonní modul a zvolím tichý profil. Ráno po zapnutí telefonního modulu a přepnutí do normálního profilu hlasitost vyzvánění stažena na nulu a kliknutí po dotyku na displej je také vypnuto, i když obě zmíněné položky byly ještě večer nastaveny na hlasitě. Setkal se s tím již někdo? Koupenou mám originální CZ verzi Cruise, jinak bez problémů.