Page 1 of 1

Cruise - pripojeni k wifi

Posted: Wed Apr 09, 2008 12:19
by mancusco
předesílám, hledal jsem a s wifi moc zkušeností nemám, jednou jsem komusi nastavoval Asuse, byť úspěšně. Takže konečně jsem doma vyměnil ADSL2 modem za jiný s WiFi kvůli notebooku a chci připojit i Cruise. Ideální by bylo, zjistit MAC adresu Cruise, u notebooku nebude problém, ale jak? Je případně jiný způsob, abych věčně nemusel vyplňovat přihlášení ?

odpovím si tedy sám

Posted: Wed Apr 09, 2008 14:13
by mancusco
:grin:

Comm Manager, dole pravé menu bezdrátové WLAN, další menu, a je to, doufám, musím to vyzkoušet