Page 1 of 1

SnapVue skin pro rlToday

Posted: Thu Mar 20, 2008 10:52
by tslany
Takže už asitak 2 dny se pokouším dostat SnapVue jako skin pro rlToday, protože ten originál ze Shifta mi nejde. Zatím mi to de pomalu a moc funkcí tam nebude, ale potřeboval bych pomoct s timdle:
  • písmo jako má ty hodiny na today - jedno sem našel, ale je to jenom kurzívou
  • jestli by někoho bavilo to předělávat na QVGA ať se mi ozve
  • pokud někdo má Shifta doma tak video, na kterým je zobrazený všechny funkce co jsou na Today (kromě programů (např. kalendář, mejl apod.) a nastavení)
Mezi výhody proti originálnímu SnapVue jsou nízké nároky na RAM a snadná konfigurace.

Tady ukázku jak to teď vypadá a jak by to mělo vypadat ve finální podobě

Image Image

Posted: Thu Mar 20, 2008 11:59
by nofxsak
to pismo je snad stejne jako u klasickeho HTC home plug-inu ne? takze pokud to jde menit pomoci HHC, tak by to melo jit nejak z toho plug-inu vytahnout a pouzit na toto...

Posted: Thu Mar 20, 2008 13:07
by tslany
počkat, co je "HHC"? no to je jedno, v originálu SnapVue je to dělaný pomocí PNG obrázky a myslím že je to tak aj v HTC Home, ale rlToday potřebuje klasickej font, nebo kdyby se napsal skript, ale do toho se mi moc nechce

Posted: Thu Mar 20, 2008 22:15
by nofxsak
hhc je htc home customizer, ale je to tak jak rikas, je to tam v png pak jsem si to uvedomil, no myslim ze primo takovy font asi sehnat nepujde...

Posted: Fri Mar 21, 2008 7:51
by tslany
sehnat možná ne, ale vytvořit, najde se někdo?

Posted: Sat Mar 22, 2008 22:04
by IkE Blaster
pismo se "svatozari" vytvorit nepujde. tedy alespon ne klasicke ttf pismo. bez svatozare najdete treba na 1001fonts.com nebo dafont.com

Posted: Sat Mar 22, 2008 22:11
by tslany
dik, teď jenom najit to pravý

Posted: Sat Mar 22, 2008 22:26
by IkE Blaster

Posted: Sat Mar 22, 2008 22:28
by tslany
jj, už ho mám, ale nechce mi "najet" :cry: no nic, zkusim to ještě přejmenovat atd...
EDIT: tak už to de, ale musim ještě doladit umístění a možná ještě velikost, tloušťku atd...
EDIT2: takže to vypadá takhle, ale pořád to není ideální, musím použít tučný jinak to nepasuje a ta dvojtečka taky není nej...
Image
(v RealVGA to mám proto, protože ta Tray lišta by tomu kazila vzhled, takhle tam je ještě pár px free)

Posted: Sun Mar 23, 2008 11:01
by IkE Blaster
muzes zapnout cleartype? treba se pismo zlepsi, nevim. jinak jestli potrebujes nejakyznak z jakehokoliv fontu upravit, tak napis. do fontu jsem dlouho delal (prekladal), tak nebude problem. jestli tu dvojtecku, tak mi udelej nejaky nacrt jak upravit (asi jak moc k sobe)

Posted: Sun Mar 23, 2008 11:37
by tslany
takže po zapnutí cleartype se to pro mě zhoršilo - dostavil se efekt rozmazanýho vidění (tak když mám RealVGA...) ale jinak sem si nevšim, že je v tom ZIPu dalí font a ten je tučnej tak sem ho nahodil a zjistil sem problém s jedničkou - nemá dostattečnou tloušťku, sem ti psal na ICQ
jinak tady screen
Image

EDIT:
takže spolu s IkE Blasterem se nám povedlo konečně dodělat ty fonty - no nevypadá tol íp?
Image
(sry, nebyl čas přepnout do realVGA)

Posted: Mon Mar 24, 2008 14:30
by Kamil Pulicar
Tslany můžeš mi poskytnout jen tuhle část? Zbytek se mi nelíbí, ale ty hodiny s kalendářem jsou dobrý!
Image

Posted: Tue Mar 25, 2008 20:10
by tslany
takže tady je první veřejná testovací verze

normální
Image
Down: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/718 ... .76KB.html

lite
Image
Down: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/930 ... 7.6KB.html

JE TO POŘÁD JENOM BETA TAKŽE VŠECHNO NEFUNGUJE

Kdo má Shifta a funkční SnapVue (ten today plugin) ať mi napiše, dík

Posted: Tue Mar 25, 2008 20:18
by IkE Blaster
jak to vypada v portrait (ta lite verze)? muzes kdyztak udelat screen?

jinak dobra prace :wink: mozna by nebylo spatny zkusit udelat neco s pruhlednym nebo polopruhlednym pozadim

Posted: Tue Mar 25, 2008 20:27
by tslany
mno, moc dobře ne... možná optom zapracovat a podstatně to přeskládat, ale prvně dodělám tu hlavní verzi
Image

Posted: Tue Mar 25, 2008 20:44
by Jiří Hrma
dobrá práce, pěkné :-)

Posted: Thu May 01, 2008 22:10
by tslany
tekže jelikož nemám co napráci (nemůžu najít základ ROMky, ale to sem teď nepatří...) tak sem se zase po pauze dal do skinování, ale potřeboval bych video s veškerýma funkcema originálního today pluginu SnapVue, kdyby se někomu chtělo ať se mi ozve

jinak tady taková malá ochutnávka, kdo uhádne, jaké to je zařízení? (Universal :twisted: )

Image Image Image

ještě by to chtělo vypřesnit pozici tlačítek podle originálu, přidat počasí a na centr ty ptákovinky co sou v originále a mělo by to bejt skoro podobný :wink:

Posted: Tue May 06, 2008 21:39
by Skijumper
Pěkný akorát by to mohlo bejt i pro QVGA :(

Posted: Wed May 07, 2008 14:22
by tslany
pro QVGA možná udělám až bude todle hotový, ale teď by s se mi fakt hodilo to videjko z toho, jak to funguje, dík