Page 1 of 1
Problém s češtinou HTC Touch Cruise
Posted: Sat Feb 09, 2008 15:27
by Vitezslav2
Zdravím všechny.Koupil jsem si dnes HTC Touch Cruise a nějak jsem si to přenastavil na Anglický jazik a nemohu přijít na to jak tam dát znova češtinu.
Prosím pomozte.Díky všem.
Posted: Sat Feb 09, 2008 16:11
by Sir Andrew
Cestina se nejspis bude instalovat z extROMky.
Bud ji odemci a rucne spust instalacku ceske lokalizace nebo udelej hard reset a nech nainstalovat customizaci.
Pokud myslis pouze ceske prostredi tak to je v nastveni (format data, casu atd)
Posted: Sat Feb 09, 2008 16:20
by Vitezslav2
Tak se to povedlo.Díky moc,už jsem myslel,že jsem si nějak češtinu vymazal.
Přešel jsem z Nokie N95,tak trochu tápu.Díky.
Posted: Sat Feb 09, 2008 19:07
by Sir Andrew
Napis prosim jak jsi to nakonec vyresil - pro ostatni - aby se tento thread povazuvat za exemplarni.
Posted: Sat Feb 09, 2008 19:17
by Vitezslav2
Jasně, podle návodu jsem provedl hard reset,tím že jsem podržel obě tlačítka internet a GPS a současně stisknul ze spodu stilusem reset.Potom postit reset,GPS a internet pořád držet,dokud se neoběví hláška o resetu a potom tlačítkem ,,odeslat hovor" pokračovat.Trvalo to asi vacet minut a pak mi to dalo na výběr instalace angličtiny,nebo češtiny.
No a potom jsem si oddychl.
