Wings zkusenosti uzivatelu

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Post Reply
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

Wings zkusenosti uzivatelu

Post by NeoPlex »

Zdarec
Tak jsem ho dneska koupil :) moc peknej kousek... velice kvalitni zpracovani. Funkce nabity opravdu krasa... zatim ho mam jen chvilicku tak nemuzu moc info zatim s vama sdilet...
Kazdopadne o jednu neprijemnou zkusenost se s vama podelim a doufam,ze ji tu nejak i zkonzultujeme... a to se tyka ohledne chipu Qualcomm MSM7200 na, kterem wings a vsichni novi HTC stroje jedou (napr Kaiser aka TyTN II, Crouise, Wings atd..). Problem se tyka videa a graficke akcelerace. Jednoduse to co mi stary Qtek Wizard (MDA Vario) prehral krasne a plynuje (video), tak wings absolutne nezvlada... absolutne znamena tak 1-2 FPS...
Nejsem nikterak obratny anglictinar, ale to co jsem se docetl na xda atd zatim vypada,ze HTC s timhle problemem nehodla nic delat, respektive dela,ze je vse v poradku.
Co si o tom myslite vy? Budu vdecny kazdemu uzivateli co se s nama podeli o sve zkusenosti a poznatky. Dekuji
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

k te akceleraci videa. Zkus v TCPMPlayeru (Core Player) zmenit video driver (jsou tam na vyber asi 4 moznosti, ted z hlavy nevim presne ktere), ale urcite to na jinem pobezi lepe, jak 1-2FPS, alespon doufam.
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

Post by NeoPlex »

tak po x preinstalovanich TCPM se to povedlo rozchodit. Kazdopadne porad mi vario prijde v tomhle sviznejsi a ta otazka te akcelerace chipu Qualcomm MSM7200 je porad otevrena no
User avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Posts: 932
Joined: Sat Jun 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Contact:

Post by NeoPlex »

co kladne hodnotim je funkce automatickeho nastaveni datovych sluzeb operatoru... zatim jsem ozkousel TMO gprs a jelo a tedka zkousim O2

jinak mel bych dotaz je nejaky dobry program na spravu pameti v tel? ten co tam je standartni spracve ten mi porijde nic moc a jeste se chci zeptat jestli je nejakej hudebni prehravec obdobni jako GSplayer u pocket pc?
dekuji

edit: jo jeste jak na hardreset?:)
rein
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 148
Joined: Sun Feb 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Location: Prievidza

Post by rein »

Ja pouzivam ako spravcu uloh Cele task.... a na hard reset:bud cez menu start>expert>vycistit ulozisko, alebo ked sa nemozes dostat do telefonu napr.po nejakych zasahoh v registroch, ked nenabutuje system tak pri starte drzis naraz obi dve kontextove tlacitka pod dispejom niekedy treba viac pokusov vlastna skusenost......

Snad som pomohol vela uspechov a malo hard resetov :tlem:
User avatar
vozkych
nováček
nováček
Posts: 39
Joined: Fri May 25, 2007 18:16

Post by vozkych »

NeoPlex: Narazil jsem na tuhle stránku: http://dodlane.cz/?title=petice-ceka-ht ... &tb=1&pb=1. Třeba tě naplní optimismem. Ovšem co akcelerace videa týče, to nebude problém HTC, ale spíše výrobce toho playeru. A TCPMP se už nevyvíjí...
Post Reply

Return to “HTC S710/S730”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest