Page 1 of 1

Zástupce na "HS"

Posted: Thu Dec 15, 2005 0:33
by Xtriny
Lidičky, nevíte někdo o programu, ktery mi prida zastupce prodgramu na homescreen u PPC? Par takovych jsem sice nasel, ale zadny, u ktereho bych si zastupce mohl zvolit sam. Dik :roll:

Posted: Thu Dec 15, 2005 9:04
by Jiří Hrma
Určitě mohu doporučit skvělý iLauncher od SBSH Software....

Info, screenshoty a download najdes na http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... w&iden=286

Posted: Thu Dec 15, 2005 13:15
by Xtriny
Jiří Hrma wrote:Určitě mohu doporučit skvělý iLauncher od SBSH Software....

Info, screenshoty a download najdes na http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... w&iden=286
Dík moc za radu. Ještě jeden dotaz. Soft jsem stáhnul, ale je po instalaci se mi zobrazilo upozornění, že jse o trial verzi. Zkoušel jsem se registrovat (koupit licenci), ale bohužel nemám embosovanou kartu pro platby na netu. Nevíte, jakým způsobem bzch mohl sehnat registrační údaje? Dík moc