Page 1 of 1

Nefunkcni schema Dr.Blow

Posted: Thu Dec 08, 2005 16:23
by jara
Nejde vubec spustit exe soubor.Objevi se chybove hlaseni.Opravdu nevim proc to nefunguje.poradte prosim

Re: Nejde mi schema Dr. Blow.Poradte prosim

Posted: Thu Dec 08, 2005 16:43
by Jiří Hrma
jara wrote:Nejde vubec spustit exe soubor.Objevi se chybove hlaseni.Opravdu nevim proc to nefunguje.poradte prosim
Co mas za zarizeni ? Pokud nemas QVGA displej (320x240) tak ti tohle schéma nepůjde