Nefunkcni schema Dr.Blow
Posted: Thu Dec 08, 2005 16:23
Nejde vubec spustit exe soubor.Objevi se chybove hlaseni.Opravdu nevim proc to nefunguje.poradte prosim
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/
Co mas za zarizeni ? Pokud nemas QVGA displej (320x240) tak ti tohle schéma nepůjdejara wrote:Nejde vubec spustit exe soubor.Objevi se chybove hlaseni.Opravdu nevim proc to nefunguje.poradte prosim