Xiaomi Mi 9 Lite vs Huawei nova 5T

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět

Xiaomi Mi 9 Lite vs Huawei nova 5T

Xiaomi Mi 9 Lite
1
50%
Huawei nova 5T
1
50%
 
Celkem hlasů: 2

Sinryx
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 13, 2020 9:24
Zařízení: Xiaomi redmi 4x

Xiaomi Mi 9 Lite vs Huawei nova 5T

Příspěvek od Sinryx »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zdali by mi mohl někdo poradit, který z těchto 2 founů koupit (Jelikož beru mobil z vodafonů a rozhoduji se čistě mezi těmito 2, tak pokud možno prosím vyjadřovat se k těmto modelům, aby tu zas místo rad nevznikl boj o motoroly, jak na jiném foru, kde jsem se už ptal :D).

Cena nehraje roli, jelikož budu mobil brát od zmiňovaného Vodafonu, kde je finanční rozdíl mezi mobily pouze 200,-. To je jeden z důvodů proč se nemůžu rozhodnout :D.

Na xiaomi se mi líbí především jack na sluchátka a asi ten Amoled display. Na Huawei, že by měl být lepší ve většině technických parametrů no (paměť, ramky, procesor apod.). Tudíž by mě zajímal názor někoho kdo se v tom vyzná (můj první dotykáč a zároveň stávající :D je Xiaomi redmi 4x).

Upřednostňoval bych především, ten který by měl mít vyšší kvalitu fotek asi. Baterku a nabíjení by měly mít obdobné, tudíž to by nemělo asi hrát moc roli v mém rozhodování.

Předem děkuji za jakékoliv rady a připomínky a přeji hezký zbytek dne,

Sinryx
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů