Page 1 of 1

displej

Posted: Sat Aug 04, 2007 12:56
by 6.4.87
prosim vas dejte mi radu jak si nastavit displej.Funguje mi naopak kdyz kliknu na displeji nahoru tak mi to odklikne dole a když kliknu dolu tak mi to odklikne nehoře co stim?diky

Posted: Sat Aug 04, 2007 17:27
by Kamil Pulicar
Musíš ho nakalibrovat! Start/nastavení (seting) a tam je kalibrace :-)
Muže to dělat i folie, ale nejdřív skus tu kalibraci :-)
A napiš jestli to pomohlo


(při kalibraci klikáš na ty křížky co se ti ukazujou..)

Posted: Sun Aug 05, 2007 12:21
by 6.4.87
jo pomohlo diky ti