displej
Posted: Sat Aug 04, 2007 12:56
prosim vas dejte mi radu jak si nastavit displej.Funguje mi naopak kdyz kliknu na displeji nahoru tak mi to odklikne dole a když kliknu dolu tak mi to odklikne nehoře co stim?diky
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/