Page 1 of 1

ovladanie prstom

Posted: Sat Aug 04, 2007 10:55
by dragunov87
existuje nejake tematko ktore zmeni ovladanie stylusom do velkosti aby sa dalo ovladat prstom?

Posted: Sat Aug 04, 2007 11:27
by Jiří Hrma
Tematko ne, ale program SPB Mobile Shell (hledej v clancich na webu)

Posted: Sun Aug 05, 2007 11:40
by dragunov87
Dakujem, je to dobre a anahodou este o niecom nevies?

Posted: Sun Aug 12, 2007 14:25
by tslany
Portace TouchFLO do acerů bo asusů