Page 1 of 1

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Wed Jul 08, 2015 15:52
by Dawe9669
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat, lze nějak dostat "fičurku" z galaxy S6, kdy podržením home buttonu se aktivuje fotoaparát i do modelu Note 4. Předem děkuji za odpověď.
Dave

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Thu Jul 09, 2015 16:43
by Dawe9669
Opravdu nikdo netuší, třeba i s využitím rootu?

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Thu Jul 09, 2015 16:49
by koumes
A co na to xda?

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Thu Jul 09, 2015 21:11
by Dawe9669
Promiň nevím co je to XDA

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Thu Jul 09, 2015 21:19
by koumes
Jo ja vim a proto se ptas na takovou blbost. http://forum.xda-developers.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
To je WIKI vseho okolo smartphonu.

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Tue Jul 21, 2015 9:06
by Dawe9669
Promiň, ale tvůj koment mi nevysvětlil vůbec nic...

Aktivace foťáku s pomocí home buttonu

Posted: Tue Jul 21, 2015 9:22
by M.BoBo
Tohle jsi zkoušel? https://play.google.com/store/apps/deta ... e2shortcut" onclick="window.open(this.href);return false;