Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
RomanRX
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: sob úno 01, 2014 13:55
Zařízení: Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od RomanRX »

Kamarat aktualizoval aj telefon aj Lumia cameru, dokonca ju skusal aj preinstalovat a stale to iste. Ide mu iba predny fotoaparat. Nejde ani led svetlo, ked ho chce spustit cez aplikaciu flashlight.
RomanRX
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: sob úno 01, 2014 13:55
Zařízení: Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od RomanRX »

Tak dnes som bol opat zaniest telefon na reklamaciu. Zavada sa prejavila aj na predajni, ked to skusal predavac. Povedal, ze to bude urgovat, kedze to je uz druha reklamacia. Posielaju to do servisu v Prahe. Dufam, ze to vybavia rychlejsie ako naposledy, ked som cakal 3 tyzdne.

Ked sa mi telefon vrati z reklamacie, budem Vas informovat.
RomanRX
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: sob úno 01, 2014 13:55
Zařízení: Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od RomanRX »

Ospravedlňujem sa za dlhšiu odmlku. Telefón sa mi vrátil z reklamácie myslím 23.4. s tým, že na telefóne sa im neprejavila závada, takže opäť to neopravili. Mne sa samozrejme prejavila hneď pri vyzdvihnutí telefónu na predajni. Problém ale asi bol v tom, že telefón im tam doniesla priateľka, ktorá ale neopísala závadu presne.
Pár dní som si telefón nechal aby som si ho aspoň trochu užil a 27.4. som im ho tam zaniesol znova aj s celou zapísanou A4-kou, na ktorej som im podrobne opísal závadu.
Tak opäť čakám a čakám.
RomanRX
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: sob úno 01, 2014 13:55
Zařízení: Nokia Lumia 830

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od RomanRX »

Ahojte. Konečne som sa dočkal a môj príbeh má šťastný koniec. Po tretej reklamácií, keď som s telefónom poslal aj list, kde som vyjadril svoju nespokojnosť a môj ďalší postup pri opätovnom nevybavení reklamácie, mi reklamáciu uznali a zaslali mi nový kus. Ten už šlape ako má a ja som konečne spokojný.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od htcjirka »

No mas ale nervy.Moc ti gratuluji k vyreseni reklamace a at uz te zadna reklamace neceka ;-)
romual
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 10, 2011 14:12
Zařízení: zte blade

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od romual »

Dobrý den , patřím též k těm smolařům , kterým po aktualizaci přestal fungovat modul fotoaparátu u mé 830 . Hlásí jen " došlo k chybě " nefunguje ani dioda . Recovery tool nic , nepomohlo . Zkoušel jste někdo nahrát nějaký starší software než je update2 , nebo se někomu podařilo cameru rozchodit ? V nejhorším případě reklamace :( . Je to prý známá chyba ale moc o tom v diskuzích nenacházím . Dík Roman
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od htcjirka »

Na zahranicnich diskuzich toho je hojne, nic s tim neudelas, musis podstoupit reklamaci.
romual
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 10, 2011 14:12
Zařízení: zte blade

Nokia Lumia 830 - problem s fotoaparatom

Příspěvek od romual »

JJ , už jsem to tam taky četl , jen výměnou modulu , takže reklamace , doufám , že to alespoň vyřídí kladně a rychle , dík.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti