Nefunguje obnova systemu

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Nefunguje obnova systemu

Příspěvek od spire011 »

Zdravim.. rozhodol som sa skusit obnovit system (par veci mi prestalo fungovat, skusil som to vyriesit teda takto). Vsetko som si poctivo zalohoval pocas celej doby pouzivania systemu, dnes som znova vsetko odzalohoval. Dal som obnovit telefon na vyrobne nastavenia. Po jeho restarte som normalne zadal prihlasovacie udaje do Microsoft konta, zaloha zacala bezat, lenze zasekla sa na 26% a dalej sa uz nepohla.. asi po 5 minutach telefon iba strucne vypisal, ze "niečo sa pokazilo" a ponukol mi iba moznost prerusenia obnovy... takze som sa ocitol v prostredi "noveho" telefonu.. bez kontaktov, bez vsetkeho.... dufam, ze mi tam ta zaloha ostala a nejako sa mi k nej este podari vratit...nema niekto podobnu skusenost?? Co mam teraz robit..?? Nechce sa mi teraz vsetko ziskavat naspat.. aplikacie.. kontakty.... da sa s tym nieco urobit? Vdaka.
delfin
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: úte zář 03, 2013 21:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nefunguje obnova systemu

Příspěvek od delfin »

A co znova provést obnovu do továrního nastavení?
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Nefunguje obnova systemu

Příspěvek od spire011 »

Vdaka, medzitym som to vyskusal.. znova nic.. telefon sa zasa zasekol na jednom a tom istom mieste.. nechal som ho tak... po cca. 20 minutach to zacalo pokracovat.... uz som takmer zosedivel, ale nakoniec to ide... teraz sa uz robi obnova programov, ale znova to zamrzlo a neinstaluje sa nic... pri kazdom programe je iba ze "caka sa" ... ale to uz nejako zvladnem. Podstata je neprepadnut "panike" a trpezlivo cakat... rozbehne sa to.. u mna po takmer pol hodine...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nefunguje obnova systemu

Příspěvek od Petulinek »

Být Tebou, přehraju telefon přes LSRT a potom teprve obnovuji ze zálohy. Tohle vypadá, že je něco "nakopnuté"...
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti