HTC 8X PROBLÉM S MIKROFÓNOM

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
XMacroX
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 16, 2014 14:54
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X PROBLÉM S MIKROFÓNOM

Příspěvek od XMacroX »

Zdravím vospolok....mám problém s telefónom...cca pred 2 mesiacmi som posielal telefón prvý krát na reklamáciu s tým, že mi nefungovalo sluchátko (nikoho som nepočul) po skoro mesiaci mi telefón došiel domov..vyskúšam ho počujem zreteľne keď mi niekto niečo do telefónu hovoril ale pre zmenu po výmene sluchátka prestal ísť mikrofón (nikto nepočul mňa) odoslal som ho spätne na reklamáciu s listom čo je vo veci. Dneska mi telefón prišiel po skoro mesiaci..mikrofón skúšam a chyba nebola odstránená a keď pozerám do papierov z reklamácie bolo tam napísané, že popísaná chyba nebola zistená a namiesto toho tam bola písana výmena LCD displeya...keď vyskúšam mikrofón tak funguje len pri HLASITOM ODPOSLUCHU..v ostatných prípadoch vôbec...niekoľkokrát som skúšal aj výrobný reset a stále nefunguje...a pritom pri zaslaní na reklamáciu mi v papieroch napísali že ziadna zavada tam nie je...v telefone sa to neda nejak nastavit alebo daco? ked pri hlasitom odposluchu mikrofon funguje a pri normalnom volani nie?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X PROBLÉM S MIKROFÓNOM

Příspěvek od htcjirka »

Posli to tam napzet a rovnou napis pruvodni dopis k rukam pana Zitka - [email protected]
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů