Page 1 of 1

Příspěvky

Posted: Sat Oct 04, 2014 0:13
by harmon
Proč nemohu není volba upravit , smazat svůj příspěvek nebo vystavenou věc v bazaru ?
Třeba toto můžu jen upravovat smazat již ne ale jinde mi někdy chybí volba - smazat /upravit.
Musím potom jen dát sám sobě odpověď prodáno aby to ostatní věděli pokud si přečtou již zbytečnou inzerci.

Příspěvky

Posted: Sat Oct 04, 2014 9:34
by htcjirka
Bohužel se udála změna a příspěvek lze nově editovat pouze 7 minut po jeho odeslání.

Příspěvky

Posted: Wed Oct 15, 2014 18:34
by Jiří Hrma
Interval pro editaci příspěvku byl opět změněn na původní hodnotu (bez omezení), takže nyní zde žádný časový limit není. Zůstalo pouze dvouminutové omezení pro smazání příspěvku.