Page 1 of 1

Oživení diskuse

Posted: Tue Aug 26, 2014 10:33
by WHITE-CZ
Ahoj všem je tu nějak mrtvo, má někdo ještě tento mobilek ?

Já na něj nedám dopustit aktualně frčím na ROM ViperS 5.2.1

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2531054

Image

Je o 50% rychlejší jako originál a hlavně vydrží déle baterka.

Je to škoda že CZ komunita HTC Sensation je tak mrtvá. Na XDA to ještě pořád "žije".