Přehřívání teleofonu?
Posted: Wed May 21, 2014 8:54
Ahoj, mám takovej dojem, že mi celkem dost topí telefon při normální práci. Například při psaní SMS a dalších nenáročných aplikacích se mi stává, že se telefon přehřeje, nedokážu si odhadnout kolik stupňů, ale dost, je to nepříjemné, někdy až pálí
Je to normální, po případě co s tím. Telefon byl utopen v pivu a ve sněhu o zimu(nečekaně), ihned dán do rýže na týden, ale nic se neprojevilo až to teď . A poměrně často se mi sám od sebe vypne. Někdy vůbec někdy třeba i 50x za den. (mimo nabiječku a většinou při nižším stavu baterie, ale ne vždy). Nějaké rady? :(