Nejde zapnou Nokia Lumia 520

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Helis
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 26, 2014 12:18
Zařízení: Nokia

Nejde zapnou Nokia Lumia 520

Příspěvek od Helis »

Dobry den, chci se zeptat, mám asi měsíc koupenou nokii lumiu 520 . předevčirem jsem však telefon aktualizovala a pak jsem hovypla. při zapnuti se mi objevilo ozubene kolečko s bleskem - ten večer , kdy se toto stalo fungovalo volume down+ zapinaci tlačitko + tlačitko fotaku a telefon se po par pokusech zprovoznil. včera ráno se však vybil a ted se mi stale zobrazuje blesk + ozubene kolečko a stejny postup nefunguje . Jsem naprostej lajk tak prosim o schovívavost a nervy se mnou :-) ;-)
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nejde zapnou Nokia Lumia 520

Příspěvek od murder »

Nevím jestli správně chápu význam slova "hovypla" pokud ano, tak je chyba, že jsi jej vypla, další chyba, že jsi nenechala nainstalovat aktualizaci a neustálými restarty vybila baterii.
Takže za prvé dej ho na nabíječku a nech ho pořádně nabít, minimálně noc, on se při nabíjení začne startovat sám, nech ho, nevšímej si ho. Věřím že ráno bude telefon [TELEPHONE RECEIVER] OK [THUMBS UP SIGN] a s aktuálním systémem. Pokud ne, tak bude nutná obnova kabelem pomocí PC [PERSONAL COMPUTER], ale stejně je potřeba jej nejprve řádně nabít...
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nejde zapnou Nokia Lumia 520

Příspěvek od murder »

Tak jaký výsledek?
pochopka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 28, 2015 11:21
Zařízení: nokia lumia 520

Nejde zapnou Nokia Lumia 520

Příspěvek od pochopka »

Mám podobný problém. Rok mám lumii 520. Vyměnila jsem SIM kartu a od té doby nejde zapnout. Když mobil připojím do nabíječky a pokusím se ho zapnout ukazuje se mi stále jenom baterka s blikajícím symbolem zásuvky. Nevíte prosím vás někdo co s tím ? :) Děkuji
xxxdvorixxx
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv říj 16, 2008 10:28
Zařízení: iPhone 5S / Macbook Pro / Lumia 930

Nejde zapnou Nokia Lumia 520

Příspěvek od xxxdvorixxx »

stejný problém jsme řešili reklamací. tvrdili, že měnili baterii, ale taková chyba z nenadála, nevěřím tomu.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti