Page 1 of 1

zrušení funkce výstřižků

Posted: Thu Mar 20, 2014 9:32
by Dawe9669
Zdravim,
Chtěl bych se zeptat, zdali lze nějakým způsobem vypnout tu funkci výstřižků u Nota 3. Na starším modelu jsem hodně využíval spenu pro práci s textem. Stiskl jsem tlačítko a přejel větu, načež se označila a vyskočila nabídka kopírovat, vybrat, atd. Lze to i na Notu 3, ale zde je to často narušeno právě funkcí výstřižků.

Nemate někdo nápad jak to vypnout, připadne využíváte někdo jineho postupu? Díky Dave

Re: zrušení funkce výstřižků

Posted: Thu Mar 20, 2014 9:37
by nandro
Dělám to jen tak,že prst podržím nad textem,no a pak označím začátek a konec textu který chci kopírovat. Jinak je to asi zdlouhavější.