zrušení funkce výstřižků
Posted: Thu Mar 20, 2014 9:32
Zdravim,
Chtěl bych se zeptat, zdali lze nějakým způsobem vypnout tu funkci výstřižků u Nota 3. Na starším modelu jsem hodně využíval spenu pro práci s textem. Stiskl jsem tlačítko a přejel větu, načež se označila a vyskočila nabídka kopírovat, vybrat, atd. Lze to i na Notu 3, ale zde je to často narušeno právě funkcí výstřižků.
Nemate někdo nápad jak to vypnout, připadne využíváte někdo jineho postupu? Díky Dave
Chtěl bych se zeptat, zdali lze nějakým způsobem vypnout tu funkci výstřižků u Nota 3. Na starším modelu jsem hodně využíval spenu pro práci s textem. Stiskl jsem tlačítko a přejel větu, načež se označila a vyskočila nabídka kopírovat, vybrat, atd. Lze to i na Notu 3, ale zde je to často narušeno právě funkcí výstřižků.
Nemate někdo nápad jak to vypnout, připadne využíváte někdo jineho postupu? Díky Dave