Page 1 of 1

inštalácia wisBar desktop temy

Posted: Mon May 07, 2007 20:41
by dragunov87
Moze mi niekdo poradit ako sa robia tie WisBar desktop temy? subory uz mam postahovane, ale nemozem nikde najs navod ako sa to instaluje, alebo to si clovek musi urobit rucne? to uz som skusal.
Dakujem

Posted: Mon May 07, 2007 20:56
by Jiří Hrma
Občas si říkám, k čemu že tady to tlačítko Hledat vlastně je... :-(

http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... le&ide=891

Posted: Mon May 07, 2007 21:14
by dragunov87
neboj, cital som to, ale tu sa dozviem ako pouzivat WisBar Advance ale ja som mal na mysle ako pouzivat WisBar Advance Desktop. Vies co myslim?

Posted: Mon May 07, 2007 21:23
by Jiří Hrma
Jo, ale to je popsane v poslednim odstavci. Jen ten plugin nainstaluj do WisBaru a aktivuj. Pak se ti zobrazi klasicka plocha a tam uz se dostanes pres stylus do nastaveni a muzes vesele pracovat s objekty

Posted: Mon May 07, 2007 21:23
by tslany
"Nastavení(Widle)>?Obecné?>Themes>Custom dir" a do tý složky co tam je napsaná dej složku s skinem((nevim přesně WAD nemam, WA2 nemam, IW nemam, WM5 nemam)

Posted: Tue May 08, 2007 12:16
by dragunov87
no ja myslel ze tie ikony sa my hodoia automaticky a nie, ze ich musim ja robit. To je dost prace. uz sa s tym hrajem asi druhy den a este to stale nemam. Som myslel ze to len skopirujem, nainstalujem a hotova aj s ikonami. Asi nie, co?

Posted: Tue May 08, 2007 12:19
by tslany
A jakej skin si to chtěl?

Posted: Tue May 08, 2007 17:33
by dragunov87

Posted: Tue May 08, 2007 19:46
by dragunov87
tak si to skusam robit sam. co uz.
Mam este otazku: aky musim zadat prikaz aby sa mi otvorilo okno s nainstalovanými programami, ovladaci panel. Dakujem

Posted: Wed May 09, 2007 20:11
by dragunov87
tak landscape uz mam. Ked chcem aj portrait, tak to musim asi urobit vsetko znova, co?
To uz sa mi moc nechce.
Musim vam sem hodit screenshot, aby som sa pochvalil s mojim vytvorom

Posted: Thu May 10, 2007 7:27
by Jiří Hrma
jj, pro landscape to musis zase nadefinovat znova. V sekci Temata a homescreeny je primo sekce, kam svuj vytvor muzes postnout.