Page 1 of 1
Aplikácia Play to
Posted: Tue Dec 31, 2013 17:28
by bigjohn
Funguje vám táto aplikácia s TV Samsung?
Re: Aplikácia Play to
Posted: Tue Dec 31, 2013 17:54
by vormen
nemám sice Samsung, ale s TV Panasonic i s bluray LG funguje bez problémů. podmínka je připojení na stejnou síť, ale to jistě víš
Aplikácia Play to
Posted: Tue Dec 31, 2013 18:03
by PikeQ
Se Samsungem eFkový řady mi funguje
Aplikácia Play to
Posted: Tue Dec 31, 2013 20:16
by Petulinek
Se Samsungem bez problému. UE37ES5500
Aplikácia Play to
Posted: Fri Jan 17, 2014 11:30
by bigjohn
Dnes je aktualizácia...mal som s touto app problém, tak som ju odinštaloval. Potom vyšla Nokia Play to beta...táto mi funguje bez problémov. Aký je medzi nimi rozdiel ?
Aplikácia Play to
Posted: Sat Jan 18, 2014 21:48
by nemecek_f
Ta beta funguje s GDR3, obyč stále ne.
Aplikácia Play to
Posted: Mon Jan 20, 2014 20:54
by MgX
Obě verze jsem odzkoušel a fungovaly velmi dobře na různých typech TV (LG, Panasonic, Samsung, Philips). Nyní původní Play to nefunguje, a to po aktualizaci na GDR3/Black. Nově uvolněná Nokia Play to pracuje dobře.
Mám ale nyní jeden problém. Natočil jsem dříve mobilem video, kdy začátek je nafilmován ve vertikální poloze a další část v horizontální. Dříve jsem přehrál na TV přes Play to korektně. Video zabralo celou plochu panelu, první část je jakoby „špatně“ - tedy leží a druhá se následně dostane do správné pozice. Tedy vše tak, jak bylo zamýšleno při filmování. Stejně toto video přehraji v PC.
Bohužel nyní video přes Nokia Play to vytvoří na ploše panelu TV jen úzký vertikální pruh, ve kterém je nejdříve správně orientováno (tedy v rozporu s původním záměrem při filmování) a následně se ve stejném úzkém pruhu ještě obrátí (nohy lidí jdou do boku), což opět neodpovídá záměru.
Na TV nelze u mp4 videa přehodit jeho orientaci, alespoň se mně to doposud nepodařilo vyřešit.
Je někdo, kdo by poradil?
Aplikácia Play to
Posted: Mon Sep 22, 2014 11:48
by lld
zdravím,
funguje vám tato aplikace korektně ? mě kdysi jela v pohodě, ted mi to přehraje kousek videa a spadne. kde může být problém ?
Aplikácia Play to
Posted: Mon Sep 22, 2014 12:02
by Petulinek
Včera jse m jí zrovna použil naprosto bez jediného problému
Re: Aplikácia Play to
Posted: Mon Sep 29, 2014 21:08
by vykouk
L1520 a tv lg bez problémů