HTC 8S - problem s nabijem

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
ellederosnay
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 10, 2013 15:26
Zařízení: Windows Phone 8S

HTC 8S - problem s nabijem

Příspěvek od ellederosnay »

Zdravim,

potrebovala bych poradit od zkusenych. Kdyz pripojim svoje HTC 8S na nabijecku (zkousela jsem 2 ruzne) nebo k PC, kontrolka na telefonu blika stridave oranzove a zlute. Na telefon lze v tomto stavu z PC nahravat data a v nastaveni baterie mizi udaj o odhadovanem zbyvajicim case a case od posledniho nabiti, zel bohu telefon se proste nenabiji a ikona baterie se sice meni na baterku se zastrckou, ale vypln se nehybe. Kdyz telefon parkrat pretelsky poplacam po zadech, kontrolka prestane problikavat oranzovo zlute a kontrolka zacne trvale svitit oranzove, telefon se zacne nabijet. V poslednich dnech uz ale nestaci ani pratelske poplacani a nevim si rady, jak telefon uvest do nabijeciho rezimu. V servisu jiz telefon jednou byl, poslali ho zpet s tim, ze se jim nabiji v poradku. :evil: Mate nekdo podobnou zkusenost nebo radu? Diiiik :roll:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S - problem s nabijem

Příspěvek od htcjirka »

Videl bych to na hw problem,spatny kontakt/pripojeni "nevymenitelne" baterie ci problem s microUSB konektorem.Reklamaci se nevyhnes,k reklamaci natoc/priloz video s timto chovani.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host