Page 1 of 1

budík stále vyzvání

Posted: Fri Oct 11, 2013 6:30
by benzinkanalevo
Zdrávím Vás,
prosím o radu. Mám nový HTC 8S a už třetí den mě pokaždé přesně ve 4:00 zazvoní budík. Budík, který nemám vůbec nastavený a zvoní zvoněním, které jsem nikdy nenastavoval. Prostě zvoní, já ho vypnu a je klid. Myslím, že to je teda budík, je možné, že to jsou upozornění z kalendáře... Nejsem si úplně jist, jelikož to rychle vždycky vypnu. Díky :-(

budík stále vyzvání

Posted: Fri Oct 11, 2013 6:31
by MikeyMCZ
Mám dojem, že to dělá nějaké počasí? Už se to tu někde řešilo.
EDIT: Jestli máš počasí od Roberta Vargy, tak je tam taková funkce. Zkontroluj to.

budík stále vyzvání

Posted: Fri Oct 11, 2013 6:41
by benzinkanalevo
super..díky moc už to mám.. Vypl sem teda ranní předpověď,kde je jasně psané, že to zvoní ve 4:00 :)