budík stále vyzvání
Posted: Fri Oct 11, 2013 6:30
Zdrávím Vás,
prosím o radu. Mám nový HTC 8S a už třetí den mě pokaždé přesně ve 4:00 zazvoní budík. Budík, který nemám vůbec nastavený a zvoní zvoněním, které jsem nikdy nenastavoval. Prostě zvoní, já ho vypnu a je klid. Myslím, že to je teda budík, je možné, že to jsou upozornění z kalendáře... Nejsem si úplně jist, jelikož to rychle vždycky vypnu. Díky
prosím o radu. Mám nový HTC 8S a už třetí den mě pokaždé přesně ve 4:00 zazvoní budík. Budík, který nemám vůbec nastavený a zvoní zvoněním, které jsem nikdy nenastavoval. Prostě zvoní, já ho vypnu a je klid. Myslím, že to je teda budík, je možné, že to jsou upozornění z kalendáře... Nejsem si úplně jist, jelikož to rychle vždycky vypnu. Díky