Windows Phone 8 GDR2 Update

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
marduk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte kvě 07, 2013 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 925 Black
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od marduk »

takže nato aby bug s duplikovaním bol opravený nestačí gdr2, ale aj gard reset treba?
to ma moc neteší
P.J.Fry
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř črc 10, 2013 14:51
Zařízení: iPhone 6s 64GB

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od P.J.Fry »

mne sa už nechcelo čakať na OTA, prebehol som to cez NSU a okamžite mi ponúklo aktualizovať na Amber a tak som aj učinil...

všetko zatiaľ vyzerá fajn, mám všetky features aj duplicitné súbory mám preč...

mám telefón od operátora (Telekom SK) ale nebol brandovaný

čo ma troška mrzí, že všetko som mal zálohované cez MS acc ale po inštalácií mi obnovu zálohy neponúklo, bud to teda neviem alebo sa niečo podelalo, nuž musel som pracne všetko inštalovať a nastavovať ale s tým som tak trochu pred flashom počítal...
Deaktivovaný účet (01.2014)

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2014) »

Někde jsem četl, že poprvé to obnovu ze zálohy nenabídne, no nevím.
marduk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte kvě 07, 2013 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 925 Black
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od marduk »

Tak cez nsu mi ponúklo tiež update, ale nechcem sa hrať s obnovovaním nastavení a pod a počkám si na ota, ako som písal vyššie, zas až tak to nehorí :-)
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od jaroslavii »

Já to budu muset udělat, aby mi zmizely ty zdvojené mp3. Mám třeba 16 stejných mp3 za sebou, to se fakt nedá.
ben81
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát dub 26, 2013 23:52
Zařízení: Lumia820

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od ben81 »

Loader píše:
ben81 píše:Nevíte podle čeho telefon zjišťuje, jestli je dostupný OTA update? Je to podle product kódu nebo podle současné verze nahreného FW? Mám L820 o vodafonu, krerou jsem debrandoval na FW .1308.0001. OTA na GDR2 mi telefon zatím nenabízí a NSU for retail nabízí zase jenom .1308.0005 ('starý' Vodafone FW).
Podle PC
Předpokládám, že tohle byl vtip. Pokud ne, tak prosím o vysvětlení - nějak tomu nerozumím.

Pořád nevím, kterou verzi bych měl dostat přes OTA, pokud mám L820 od CZ Vodafonu, ale debrandoval jsem ji na .1308.0001. Přijde mi přes OTA a) Vodafone FW, b) nebrandovaný FW c) žádný OTA update mi telefon nenabídne?

Pokud někdo znáte odpověď, prosím, podělte se o ni.

EDIT: Ráno mi došlo, že PC bude Prduct Code, taže žádný vtip a díky za odpověď (i když se liší od předešlé a následující odpovědi o toho samého uživatele). No, počkám a uvidím, co nakonec přiletí vzduchem.
marduk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte kvě 07, 2013 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 925 Black
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od marduk »

jaroslavii píše:Já to budu muset udělat, aby mi zmizely ty zdvojené mp3. Mám třeba 16 stejných mp3 za sebou, to se fakt nedá.
ja som kartu formátoval, takže uvidím či po updatu bude korektne fungovať, ak nie tiež dám hard reset
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od jaroslavii »

Kartu jsem formátoval na začátku, to ale nepomohlo. Je to v systému. HR se nejspíš nevyhneme.
marduk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: úte kvě 07, 2013 14:50
Zařízení: Nokia Lumia 925 Black
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od marduk »

hard resetu sa chcem vyhnúť hlavne preto, že momentálne nemám zaplatené dáta a doma tiež dočasne bez wifi
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od bigjohn »

Ráno fíni ota ešte neboli, tak som si urobil naspäť poliaka, fleshol cez nsu amber a po obede už fínska ota lietala vzduchom :-) aspoň som si prečistil soft :-)
Deaktivovaný účet (01.2014)

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2014) »

ben81 píše:
Pořád nevím, kterou verzi bych měl dostat přes OTA, pokud mám L820 od CZ Vodafonu, ale debrandoval jsem ji na .1308.0001. Přijde mi přes OTA a) Vodafone FW, b) nebrandovaný FW c) žádný OTA update mi telefon nenabídne?

Pokud někdo znáte odpověď, prosím, podělte se o ni.
Pokud máte debrand, budete dostávat aktualizace pro volnou distribuci. OTA update je dostupný zatím jen pro Vodafone, takže aktuálně Vám žádný OTA update telefon nenabídne.
mceza

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od mceza »

Protože mi telefon začal dost žrát baterku (výdrž tak 7 hodin při běžném používání), rozhodl jsem se, že udělám HR. A když už přijdu o data (tedy ta nezálohovaná), tak si tam nadhodím rovnou Amber.

No a jak to dopadlo? Samotný flash samozřejmě v pohodě, jen potom mi to nabídlo obnovení zálohy. Já zálohu chtěl, ale ne zálohu aplikací (což ale, pokud nechci přijít o zálohu nastavení, neobejdu). A co čert nechtěl - záloha se obnovila a začaly se automaticky stahovat aplikace... Až sem to je opět v pohodě, kdyby asi u 25 aplikací nevyskočila chyba 8000fff. Aplikace tam jde dostrkat ručně, naprostá většina z nich tam byla z Nokia Collection. Někde šlo o aktualizace, někde o nové aplikace. Po ručním dostrkání všeho, na co jsem si vzpomněl tu zbylo cca 6 takto neoznačených, nijak neidentifikovatelných aplikací. Tak ten seznam promáznu a uvidím, co udělá :(

A postřehy z GDR2+Amber? Double tap je luxusní, na SMS se změnily nějaké zvuky a ten, co jsem měl původně tam není (tím mě *****!), Data Sense vypadá moc dobře, Pro Cam luxus a zbytek nevyužiju nebo jsem si s ním dostatečně nepohrál...
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od mimonaut »

udělal bych HR a naťukal aplikace přes web..
Pro jistotu... Když to zazlobilo jednou, může tam být něco špatně.
mceza

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od mceza »

Jo, taky bych nejraději udělal HR, ale nechce se mi přijít o nastavení (maily, služby atd)...
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od Petulinek »

mceza píše: Po ručním dostrkání všeho, na co jsem si vzpomněl tu zbylo cca 6 takto neoznačených, nijak neidentifikovatelných aplikací. Tak ten seznam promáznu a uvidím, co udělá :(
To jsou aplikace, které byly staženy ze Store, měl jsem stejný problém, nic to neudělá, prostě už nejsou k dispozici
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od Scaladek »

mceza píše: na SMS se změnily nějaké zvuky a ten, co jsem měl původně tam není (tím mě *****!)
Jo, já jsem si bláhově myslel, jaká pecka ty nový zvuky od Nokie budou, a ono ho***! Krátký, tichý, snadno přeslechnutelný...

Jinak Pro Cam je pecka, manuální nastavení nemá chybu (na mobil), Double Click okamžitě využívám, filtr hovorů a SMS je fajn na prodejce z call center a operátorský nabídky, GlanceScreen mě moc neoslovil... Doufejme, že brzy bude možné zobrazit i zmeškané události a další (i když na IPSku u 920.... :???: ). Jinak jsem teď začal používat monitorovací aplikaci na spotřebu powered by Nokia, Battery Pro + (link). Je spartánská a nemusela by likvidovat baterku jako ostatní monitorovací battery apps, tak kdyby měl někdo zájem... :wink:
mceza

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od mceza »

Jsem ochoten zkousnout, že WP je v tomto omezený a na SMS si nemohu dát vlastní zvuk. Ok. Dokonce jsem zkousnul i to, že na výběr je dost malé množství zvuků. Mezi nimi jsem si i přesto vybral a i když to není ten můj oblíbený původní, tak jsem si na něj zvyknul. A oni to teď zase změni? Tím si moc lidí nezískají, když jim budou omezené a zaběhnuté zvuky měnit pod rukama...
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od dark_hood »

skúsil som moju lumiu tiež pripojiť k NSU a po pár problémoch s ovládačmi mi to hneď ponúklo amber, tak som aktualizoval. date sense mám (country variant telefónu). obnovu som neriešil nakoľko zálohujem len SMS a tie obnovilo pekne.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od CageJ »

inac to Data Sense odkedy mam, teda od uniku :D...
Tak spotreba vazne klesla snad viac nez o 50%..
petermicuda
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát srp 09, 2013 11:10
Zařízení: Nokia Lumia 520

Windows Phone 8 GDR2 Update

Příspěvek od petermicuda »

Lumia 520 je este asi bez update vsak? Je to zvlastne tohto modelu predala Nokia ako maku a este stale nic :-(
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 hostů