Page 1 of 1

Ativ S - Sleva v Electroworldu

Posted: Mon Jul 01, 2013 9:41
by mberdych
Kdyby to nekoho zajimalo, Ativ S k mani v Electroworldu za skvelych 6999,-

http://www.electroworld.cz/product/mobi ... brny-mobil" onclick="window.open(this.href);return false;

Stav je skladem, podle me mimoradne pekna nabidka.

Ativ S - Sleva

Posted: Mon Jul 01, 2013 10:32
by mimonaut
Hezká cena..

Ativ S - Sleva

Posted: Mon Jul 01, 2013 10:54
by milennium
Cena je fakt pěkná... Ale počkám až bude taková cena na Lumii 920 :-)

Ativ S - Sleva

Posted: Mon Jul 01, 2013 11:04
by htcjirka
milennium wrote:Cena je fakt pěkná... Ale počkám až bude taková cena na Lumii 920 :-)
To se obavam,ze na takovou cenu jiz Lumia 920 nespadne,jiz ted se doprodava temer bez marze.EW ji mel za 9tis a do druheho dne vyprodano a dalsi kusy jiz nebudou.Ale i tak,pada to hezky a za takove penize temer neni o cem uvazovat.

Ativ S - Sleva

Posted: Tue Jul 02, 2013 17:10
by pinhead
Mám 820 ,ale teď ta cena Samsungu ? Začínají mě svrbět ruce :-)))

Ativ S - Sleva

Posted: Tue Jul 02, 2013 17:21
by M.BoBo
Ted si rikam jeste ze sem nekoupil kdyz stál 15k:D.. To bych nebyl rád..

Ativ S - Sleva

Posted: Tue Jul 02, 2013 18:10
by mmme
Takhle na to koukat nemůžeš. Ceny telefonů jdou postupně vždy dolů. Kdo chce novinku, zaplatí si, jinej počká a má slevu jako hrom. Obzvláště to platí u WP. I ta 920ka půjde o dost níž, ať se to někomu líbí či ne.

Ativ S - Sleva

Posted: Wed Jul 03, 2013 10:45
by Fireman
Parádní cena, jen tak přemýšlím, proč tak spadl? Nechystá Samsung něco novějšího? nebo se prostě jen ElectroWorld rozhodl se toho zbavit?

Ativ S - Sleva

Posted: Wed Jul 03, 2013 10:48
by milennium
Řekl bych, že se prostě přístroje s WP se špatně prodávají. Zvlášť ty, co nemají na sobě logo NOKIA...