Page 1 of 1
Ativ S - Sleva v Electroworldu
Posted: Mon Jul 01, 2013 9:41
by mberdych
Kdyby to nekoho zajimalo, Ativ S k mani v Electroworldu za skvelych 6999,-
http://www.electroworld.cz/product/mobi ... brny-mobil" onclick="window.open(this.href);return false;
Stav je skladem, podle me mimoradne pekna nabidka.
Ativ S - Sleva
Posted: Mon Jul 01, 2013 10:32
by mimonaut
Hezká cena..
Ativ S - Sleva
Posted: Mon Jul 01, 2013 10:54
by milennium
Cena je fakt pěkná... Ale počkám až bude taková cena na Lumii 920

Ativ S - Sleva
Posted: Mon Jul 01, 2013 11:04
by htcjirka
milennium wrote:Cena je fakt pěkná... Ale počkám až bude taková cena na Lumii 920

To se obavam,ze na takovou cenu jiz Lumia 920 nespadne,jiz ted se doprodava temer bez marze.EW ji mel za 9tis a do druheho dne vyprodano a dalsi kusy jiz nebudou.Ale i tak,pada to hezky a za takove penize temer neni o cem uvazovat.
Ativ S - Sleva
Posted: Tue Jul 02, 2013 17:10
by pinhead
Mám 820 ,ale teď ta cena Samsungu ? Začínají mě svrbět ruce

))
Ativ S - Sleva
Posted: Tue Jul 02, 2013 17:21
by M.BoBo
Ted si rikam jeste ze sem nekoupil kdyz stál 15k:D.. To bych nebyl rád..
Ativ S - Sleva
Posted: Tue Jul 02, 2013 18:10
by mmme
Takhle na to koukat nemůžeš. Ceny telefonů jdou postupně vždy dolů. Kdo chce novinku, zaplatí si, jinej počká a má slevu jako hrom. Obzvláště to platí u WP. I ta 920ka půjde o dost níž, ať se to někomu líbí či ne.
Ativ S - Sleva
Posted: Wed Jul 03, 2013 10:45
by Fireman
Parádní cena, jen tak přemýšlím, proč tak spadl? Nechystá Samsung něco novějšího? nebo se prostě jen ElectroWorld rozhodl se toho zbavit?
Ativ S - Sleva
Posted: Wed Jul 03, 2013 10:48
by milennium
Řekl bych, že se prostě přístroje s WP se špatně prodávají. Zvlášť ty, co nemají na sobě logo NOKIA...