Page 1 of 2
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Fri May 10, 2013 22:24
by TomasSX1
A je to tu:
oficialne fotky na Windows Phone facebook stranke.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Fri May 10, 2013 23:45
by Čambus
Je nádherná... Jen aby byla i lehce dostupná ;)! Pokud by šla do celého světa, tak bych asi upgradoval z mého Samsungu Galaxy SIII

.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 0:00
by martkono
Specifikacia:
http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia928/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vazi ako 820 s normalnym krytom.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 7:18
by bouskat
je nádherná ale nemám důvod ji kupovat páč HW se prakticky neliší od mé L 920. Amoled hezkej a blesk mám stejně pořád vyplej. Co možná budu závidět tak EOS...
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 7:38
by M.BoBo
ono ani není co závidět, když je jen pro Verizon, tudíž se sem nedostane..
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 8:19
by bouskat
Aha takže dalsi z nepochopitelnejch kroku Nokie...
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 8:31
by Jimmik
Mně se tedy vůbec nelíbí, hlavně zadní strana mi přijde vysloveně odporná, vypouklá a s nevkusným reproduktorem. Určitě bude znít lépe jak na 920, nelíbí se mi.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 8:33
by mceza
Výbava moc pěkná. Vzhledem dost obyčejná. Ale já chci stejně černej mat, tak uvidíme. Líbí se mi a doufám, že se dostane později na všechny trhy.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 9:18
by Kreid
Konektor USB nahoře ?!
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 10:14
by htcjirka
Oproti L920 me nenabizi nic,spise minusy,reprak v zadu,takze pokud je telefon polozeny na stole,zvuk to tlumi oproti L920 kde jsou na spodni hrane.Dale USB konektor nahore tez pro me nevyhoda.OLED displej dalsi nevyhoda,tyto displeje uz opravdu ne,zlate TFT/IPS na L920.Takze jen ten xenon,co by opravdu u mne nebyl duvod prestupu,ikdyby to byl evropsky model.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 20:53
by TomasSX1
Mozem s HTCJirkou len suhlasit. A dizajnovo sa mi viac paci L920

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 21:10
by bouskat
Proč je Oled nevýhoda?
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sat May 11, 2013 22:17
by František Šafr
Vzhledově mi také přijde mnohem hezčí Lumia 920 (ale v reálu to může být naopak) a je fakt, že tohle je jen taková malá evoluce, ale nikoli revoluce. Za pár dní ale má prý být trochu větší boom pro Evropu (pokud se nepletu).
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 0:17
by mceza
htcjirka: Řekl bych, že cílem tohoto modelu není donutit majitele 920 k přestupu, ale získat na svou stranu další zákazníky. Mě třeba USB konektor nahoře vyhovuje víc, displej má hezčí černou (IPS mám na notebooku, je to krása, ale AMOLED se mi v mobilu lbí víc). Reprák nějak neřeším. Dole se mi také líbí víc (kor, když USB konektor je nahoře), ale tady to snad zas tak špatné nebude.
Mě osobně se 928 zamlouvá víc než 920.
Re: Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 0:33
by David Podzimek
Úkolem tohoto telefonu je nabídnout něco zákazníkům operátor Verizon. Jelikož L920 je v US exkluzivně pro AT&T.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 7:57
by bouskat
Ja se jim pomalu nedivím ze krachujou když delaji telefony jen pro někoho. V americe 300mil. lidi a oni delal L 920 jen pro zákazníky jednoho operátora kdyby to bylo u všech tak jich přece zákonitě prodaj víc, Nee oni musí udělat novej telefon aby mohli jit k jiným operátorovy. Nechapu logiku tohoto.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 9:36
by Lord de Wolf
Kua, jestli 14tyho v Londýně vyrukuji s novou vlajkovou lodi, tak budu pekne na*rány. 920ku nemam jeste ani 2 týdny :-\
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 9:55
by Manek49
Taky jsem bejval kvůli takovejmhle věcem nas.anej, ale kdyby člověk furt čekal kdo kdy co představí za novinku, tak by si nemoh koupit nic.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 10:17
by chmeldas
Lord de Wolf: Buď v klidu. I když představí tak bude v prodeji až kolem Vánoc :D
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Posted: Sun May 12, 2013 11:59
by mimonaut
bouskat wrote:Ja se jim pomalu nedivím ze krachujou když delaji telefony jen pro někoho. V americe 300mil. lidi a oni delal L 920 jen pro zákazníky jednoho operátora kdyby to bylo u všech tak jich přece zákonitě prodaj víc, Nee oni musí udělat novej telefon aby mohli jit k jiným operátorovy. Nechapu logiku tohoto.
třeba verizon podmínil zařazení lumie tím. že dostanou vlastní model.
Vždyť je to téměř to samé co l920, přidali xenon, vyměnili displej a modifikovali case.. Tomu, že nejde úplně o nový telefon nasvědčuje i číslo 928
