Page 1 of 1
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Thu Mar 21, 2013 12:34
by mceza
Právě jsem submitnul svou první aplikaci. Používám tam mapu od Bingu. V XAMLu jsem samozřejmě zadal klíč CredentialsProvider, k mapě.
Při nahrávání aplikace do Store má ale Microsoft ještě položku Map services, kde získám Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken. Bohužel jsem na googlu nenašel, jak ho tam vložit. Přidat do WMAppManifest.xml ID_Cap_Map capability mi nejde. Není to tím, že používám Windows Phone 7.1 SDK?
Mám tedy očekávat, že neprojde schválením?
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Thu Mar 21, 2013 13:58
by matoman
V poslednej dobe som sice nerobil ziaden update mojich mapovych aplikacii, ale tak par mesiacov dozadu to prechadzalo s klucom v xaml. (WP7)
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Thu Mar 21, 2013 14:46
by mceza
Ten tam samozřejmě mám. Tak snad to projde i tady. Trcohu se bojím, zda jsem něco nezmotal s jazykama atd.
No přinejhorším mi to vrátěj
Jen aby se něco nezměnilo jak Nokia poskytla své mapy... No uvidíme
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Sat Mar 23, 2013 0:57
by martkono
Skor by som to videl na zmenu kvoli mapam od Nokie. Chapem to tak, ze ak pouzivas mapy od Nokie, tak si vygenerujes kluc v Dev Centre, pouzijes ho v aplikacii, pripadne pri nahravani do Store. Ale to plati len pre Windows Phone 8 asi, nie som si isty.
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Sat Mar 23, 2013 13:06
by matoman
Mapove aplikacie vracaju hlavne pre toto:
- publikujes to v cine alebo v podobnych krajinach, kde ludia nesmu vidiet svet okolo
- ak pouzivas detekciu polohy a nemas:
- nemas privacy policy v aplikacii
- nemas v aplikacii tlaticko na vypnutie polohy
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Sat Mar 23, 2013 16:12
by mceza
Tak to mi vrátí na všechny tři body :D
Díky za tipy, stejně už mám připravenou novou komplet předělanou verzi. Začali jsme na tom dělat ve dvou, já řeším co to má dělat a jak to má vypadat a kamarád se stará o to, aby to dělalo co nejrychleji a nejlépe
Takže příští týden to budeme nahrávat.
Aplikace bude zatím jen v češtině, aje jak je to s uvolňováním pro ostatní země? Tam musí být nějaký anglický popis?
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Sun Mar 24, 2013 14:24
by matoman
No a dalsi bod na ktorom ti to mozu vratit je, ze mas aplikaciu v cestine a zabudnes nastavit vo vlastnostiach, ze neutral language je cs-cz (vychodzia hodnota je en)
Inac popis aplikacie je pre kazdy podporovany jazyk. Kedze mas iba cestinu tak iba cesky.
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Sun Mar 24, 2013 14:36
by mceza
Tak aspon tak. Z jazyku tam mam zaskrtlou jen CZ
Map service ApplicationID a Map service AuthenticationToken
Posted: Tue Mar 26, 2013 8:46
by mceza
To nastavení map tedy ničemu nevadilo, napošlo to na chybějící Privacy Policy a na to, že to publikuji i v Číně. Upravím a bude se jim to znovu posílat
