Page 1 of 1

vypaléná místa na displeji

Posted: Sat Mar 09, 2013 21:37
by shor3s
ahoj lidi..poslední dobou jsem si na telefonu začal všímat (hlavně při scrollování displeje), že jsou na displeji místama vypálený světlý proužky..už jsem se tu stim na fóru párkrát setkal, ale to co mě zajímá je, jestli je to možné uvést jako důvod reklamace telefonu..co si o tom myslíte?