Hledám někoho, kdo mi pomůže s vývojem WP7.x aplikace - Brno
Posted: Wed Feb 27, 2013 1:13
Ahoj, už nějakou dobu s přestávkami pracuji na jisté WP aplikaci. Bohužel potřebuji dost specifické věci a ač to není složité, C# a XAML neovládám natolik, abych byl schopen se v reálném čase sám dobrat konce.
Byl by někdo ochotný se na to se mnou mrknout? Ideálně sejít se v Brně. Aplikace bude zdarma a nezastupuji žádnou firmu. Počítejte tedy spíše s odměnou "pomoc za pár piv"...
Pokud máte zájem pomoci, pište do SZ.
Byl by někdo ochotný se na to se mnou mrknout? Ideálně sejít se v Brně. Aplikace bude zdarma a nezastupuji žádnou firmu. Počítejte tedy spíše s odměnou "pomoc za pár piv"...
Pokud máte zájem pomoci, pište do SZ.