Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od jazzzman »

Ahoj vsichni!
Hodne v posledni dobe uvazuju o tom, ze bych si nechal z Ciny dovezt dvousimkovou verzi Note 2. Mate s nim uz nekdo nejakou zkusenost? Na XDA sice par topicu je, mne by ale zajimaly ceske zkusenosti: jak je to treba s podporou mistnich siti.

Ale samozrejme i obecne veci: povedlo se nekomu nainstalovat Google apps? Jak je to s aktualizacemi? Atd atd... Zkratka: vyplati se do toho vrazit nejakych 18 000, nebo s tim pak budou jen problemy? Diky moc predem!
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Kupte ji u etotalku a meli by vam tam nahrat google apps, na strance telefonu maji vzdy napsane, jake sluzby provadeji.
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od jazzzman »

Na tom je nejzvláštnější, že nabízejí nahrání PlayStore i bez toho, že by telefon rootovali. Aspoň tedy lze zaškrtávat obě volby nezávisle na sobě. Myslel jsem, že jedno z druhým souvisí...

Mám ale spíš teoretickou otázku: fungovala by v našich podmínkách OTA aktualizace na podobný telefon? A neztratil by se po aktualizaci root včetně těch Gapps?
VlCek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 10, 2013 4:25
Zařízení: Samsung Galaxy N7102 duos, nyní Note3

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od VlCek »

Dobrý den,

řeším úplně stejný problém, zda do toho jít, super bude, že vyměním dva přístroje (S3 a Note2) za jeden, ale taky se obávám možných komplikací, počínaje Gapps, přes aktualizace, a konče případně pravidelným přehráváním SW atd.

Taky jsem koukal na etotalk a vesměs tam jsou pozitivní reakce od kupujících a etotalk reaguje dost profesionálně?!

Jinak by se Note2 duos měl každý dnem objevit i v Indii a cena by mohla být lepší cca 750 vs 900 USD, ale otázka je zda cca 3K stojí za další problémy, které by u etotalk nemusely být.

Dejte vědět pokud koupíte a já s potom podělím také, na 90% to příští objednám, jediné co mě štve je, že mám měsíc Note2, kterou jsem nahradil S2 :evil:
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od jazzzman »

750$, to uz vypada vazne o neco lepe. Ted jde o to, kolik by na to naparili na poste v Kosirich, nakonec by to mohlo vyjit stejne:)

Ja jsem zatim rozhodnuty nekupovat, dokud tady nebude nejaka relevantni zkusenost. Na XDA se dokonce mluvi i o tom, ze browser umi vyhledavat jen na cinskych vyhledavacich, a uprimne: abych si kupoval telefon za 20k, a pak s nim musel tyden laborovat, aby normalne fungoval, to se mi fakt nechce...
VlCek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 10, 2013 4:25
Zařízení: Samsung Galaxy N7102 duos, nyní Note3

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od VlCek »

Ahoj,
tak jsem si již pořídil Note 2 duos, N7102 od etotalku, vše dorazilo bez problému, cca do týdne, Sim manager funguje super.
Telefon jsem objednal s rootem od etotalku, má to nějaké mouchy = pozůstatky čínštiny jako v S note, vše je v angličtině, ale když otevřu nějakou poznámku, tak tam jsou pozůstatky čínštiny, ale S pen funguje ok, uvidíme jestli narazím na nějakou závažnější chybu anebo problém.
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Re: Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od jazzzman »

A na kolik to celkem vyslo - jestli muzu byt tak smely? Myslim fakt sakumprask s DPH, clem, etc.?
VlCek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 10, 2013 4:25
Zařízení: Samsung Galaxy N7102 duos, nyní Note3

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od VlCek »

bez pár 1K $ a zatím ok, postupně odstraňuji čínské, ale zústává nedořešené čínské vzory v Snote, ale angličtina funguje, jen si neumím přečíst formulář na schůzku, protože kdy, kde, s kým, čas je napsán čínsky, ale vyplnění funguje v engl. super, ČJ jsem zatím nezkoušel, navigace funguje, google apps, taky a opět sim manager je boží :-D
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od Xlendi »

Jestli mohu doporučit, nekupujte to. Viděl jsem jeden v provozu u kolegy ze zahraničí. Je to Angličan a na neodstranitelnou čínštinu nadával kudy chodil. Jako dvousimkáč nicméně fungoval dobře (měl na něm britskou a saudskoarabskou kartu). Já osobně bych ale do nelokalizovaného N7102 nešel. Osobně tento problém řeším jednoduše - mám na internet, na práci a na "hraní" SGN II (N7100) s vyhádaným datovým tarifem a 40 minutami volání do VF zdarma a na skutečné telefonování stařičký (ve své době ovšem nikoliv nejlevnější) dvousimkáč Samsung D880 Duos z roku 2008 (jedna SIM soukromá - od včerejška BM, druhá služební TM). Kdyby mi Duos odešel, koupil bych si nějaký laciný. Dnes Nokii 101, která má extrémní výdrž a to, že nemá foťák, je vedle Note II v náprsní kapse zcela irelevantní...
VlCek
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv led 10, 2013 4:25
Zařízení: Samsung Galaxy N7102 duos, nyní Note3

Note 2 Duos N7102 - zkusenosti?

Příspěvek od VlCek »

Já už používám, vlastně používal jsem hodně let 2 telefony, ale od přechodu na Android jsem měl HTC Desire HD + Samsung Gal. S2, potom SG S2 + SG S3, následně S3 a Note 2, ale problém byl nabíjení atd - hodně cestuji, prostě už jsem byl utahaný se s tím tahat, takže Note 2 - N7102 je pro mě ideální řešení !
Ohledně čínštiny, N7102 používám dva týdny a minulý týden jsem "ladil", tak abych měl vše tak, jak jsem zvyklý, o víkendu jsem udělal zálohu a v průběhu tohoto týdne jsem začal pomalu mazat čínštinu, dnes mi fungují poznámky a schůzky v Angličtině vč. vzoru - pomohl jsem si složkou z CZ Note 2, který ještě mám doma.
Přestože jsem měl N7100 CZ lokaci, tak jsem používal angličtinu, takže mě osobně čeština nechybí, ale rozumím Vám, pokud je pro Vás čeština důležitá.

Pro mě je priorita angličtina a tu dnes již mám 100% tam, kde jí potřebuji.

Závěrem, ale řeknu jednu věc, pokud by bylo možné koupit Note 2 duos - N7102 v ČR v CZ lokaci, tak bych to udělal, ale takto jsem to neřešil, ikdyž to byl můj první nákup z Číny, neměl jsem k tomu důvěru, ale po první zkušenosti mohu říci jediné - etotalk funguje a N7102 taky !
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 84 hostů