Page 1 of 1

jak stahnout vide.

Posted: Tue Dec 25, 2012 16:54
by milan1968
Dobrý den a krásné svátky všem. Chtěl bych se prosím zeptat na následující věc. Vlastním mob.telefon Samsung Omnia 7 a nevím jak mám stáhnout nahrané video z telefonu do počítače. Program Zune mám nainstalovaný,fotky,hudbu si v pohodě stahuju jak z telefonu do počítače,tak i naopak. Ale nahrané video telefonem,nemohu převést do počítače a nevím proč. Mohl by mi někdo poradit? Děkuju.

jak stahnout vide.

Posted: Tue Dec 25, 2012 17:43
by Manek49
To je divný, videa to stejně jako fotky stahuje automaticky po zapnutí Zune.

jak stahnout vide.

Posted: Tue Dec 25, 2012 17:50
by Flynn
Stahuje to každé video nebo jen to, co je natočeno kamerou telefonu? Toť otázka.

jak stahnout vide.

Posted: Tue Dec 25, 2012 18:56
by milan1968
Dobrý den. Nepřevede mě video z telefonu,nahrané kamerou v telefonu. Když připojím telefon k počítači,automaticky se mi spustí Zune a stáhne se mi obsah z telefonu do určené složky v počítači. Kromě toho videa. Nemám něco špatně nastaveno v Zune?

jak stahnout vide.

Posted: Wed Dec 26, 2012 11:30
by Manek49
To těžko říct, podívej se v Zune do nastavení, ty synchronizační vztahy se tam daj nastavit.