Page 1 of 1
Hard reset odomknutého zariadenia
Posted: Sun Dec 23, 2012 17:44
by shagy2301
Dobrý deň,
chcem sa opýtať ako je to z hard resetom odomknutého zariadenia, teda ostane dané zariadenie odomknuté?
Ak nie, je možné zrušiť toto odomknutie?
Zrušením odomknutia sa automaticky odstráni aj zo zoznamu odomknutých z môjho dev účtu?
Hard reset odomknutého zariadenia
Posted: Sun Dec 23, 2012 18:05
by matoman
netusim, ale zrusit to snad mozes z dev uctu priamo, aby si mal istotu ze to bolo zrusene, skus a daj vediet

Hard reset odomknutého zariadenia
Posted: Sun Dec 23, 2012 18:17
by Igor Kulman
Harderset ti neodoberie zariadenie zo zoznamu v ucte, ale neostane ani odomknute, musis ho odomknut znovu.
Hard reset odomknutého zariadenia
Posted: Sun Dec 23, 2012 20:32
by shagy2301
dik za info.
Takže keď som dobre pochopil je možné odstraňovať a pridávať zariadenia v zozname na dev účte.
Hard reset zruší odomknutie (nevymaže však zo zoznamu), ale môžem spraviť kľudne najprv hard reset a potom odstránenie zo zoznamu, alebo musím naprv odstrániť?
Hard reset odomknutého zariadenia
Posted: Sun Dec 23, 2012 20:51
by Igor Kulman
Zaujímavá otázka. Nikto asi nevie, ako presne to funguje. Ja som napríklad zo zoznamu na firemnom účte odobral jeden telefón, ktorý nepoužívam ja osobne, ale nerobili sme na ňom hard reset. Pridal / odomkol som namiesto neho iný telefón. Zaujímave by bolo zistiť, či tom pôvodnom stále funguje deployment.
Hard reset odomknutého zariadenia
Posted: Sun Dec 23, 2012 22:10
by shagy2301
dik, chcel som hlavne vedieť či je nejaký extra problém z odstránením, ale ak nie je. a je to takto jednoduché, tak aj keby tam niečo ostalo nevadí.