Page 1 of 1

Nová mobilní verze

Posted: Fri Dec 14, 2012 14:50
by Pipa
Přijde mi to dost chaotické, takže tohle určitě užívat nebudu.

Ještě dotaz obecně k uspořádání fóra, proč jsou WP a WM rubriky úplně nahoře, řekl bych že uživatelů ostatních platforem je podstatně více, takže by mohli být Android a IOS nahoře a pak ten zbytek, i když možná na fóru je silná komunita uživatelů WP.
To jen tak na okraj, vždycky musím rolovat obsahem, přes tyhle rubriky, takže mě to napadlo.