Page 1 of 1
Fotografie u kontaktu
Posted: Tue Nov 13, 2012 8:17
by smartt
Nevíte někdo, jak odstraním fotografii u kontaktu, tak, aby tam žádná nebyla ?
Díky...
Fotografie u kontaktu
Posted: Tue Nov 13, 2012 8:24
by Flynn
Kontakty se synchronizují s tvými účty (Google, FB, Windows Live). Musíš tedy odstranit fotku přímo tam. Pak se ti nebude zobrazovat v telefonu.
Fotografie u kontaktu
Posted: Tue Nov 13, 2012 8:27
by smartt
O synchronizaci vím, ale tohle je fotografie přidaná kontaktu v mobilu a jinde se nezobrazuje, takže v mobilu jí chci odstranit.
Fotografie u kontaktu
Posted: Tue Nov 13, 2012 8:54
by Flynn
Aha, tak to asi tak jednoduše nejde. Zkoušel jsem to u jednoho kontaktu a jediné, co lze je celý kontakt odstranit a pak jej založit znovu. Dost krkolomné, ale na nic jiného jsem nepřišel. Pokud tam nechceš fotku mít, vyfoť si třeba tmu nebo bílou plochu, či cokoli jiného a tento obrázek si tam dej

Fotografie u kontaktu
Posted: Tue Nov 13, 2012 9:18
by smartt
Jasně, přesně jak říkáš, smazat a udělat znova. S tou nic něříkající fotkou je zase problém v Lidé - poslední použité kontakty, kdy je tam zobrazená fotka a člověk neví co je to za kontakt, dokud se tam neobjeví jméno

.