Page 1 of 1
reboot po pripojeni k usb
Posted: Sat Sep 15, 2012 15:05
by Her Mister
Teprve vcera jsem dostal tendhle telefon. U me se telefon po pripojeni k pc kazdych cca 10 sekund rebootuje a takhle porad dokola...neni novy ale zaruka je do konce roku. Tak jsem se chtel zeptat mel nekdo podobny problem? Tel je kupovany u alzy myslite ze bude mit problem se zarukou kdyz je tam root? Diky
reboot po pripojeni k usb
Posted: Sat Sep 15, 2012 17:18
by Paulos
Já měl vlastně podobný problém s mojí Omnií 7. Pokud byl připojený na nabíječku, po nějaké době se sám restartoval. Viděl bych to na reklamaci a rootu bych se asi nebál, stejně většinou vyměňujou celou desku, takže budeš mít i krásně čistý systém.
reboot po pripojeni k usb
Posted: Sat Sep 15, 2012 17:27
by Her Mister
tak asi jinak...mel jsem tam jinou baterku (z ciny), ktera i po odpojeji ze site ukazovala dlouho ze se porad nabiji a dneska i po pripojeni do site s toudle baterkou, restart telefonu. Dal jsem tam puvodni (original) a zatim vse jede jak ma, tak asi cinska baterka ukazala proc je tak levna
EDIT: jediny co me napada zkusit ti cinskou zkalibrovat, ale co vim z androida tak tam je potreba aby byla nabyta na 100 % a to bude potiz kdyz se kazdych 10 sek rebootuje...no uvidime co vysrzi ta origo a pak to budu asi resit

reboot po pripojeni k usb
Posted: Sun Sep 16, 2012 21:05
by Manek49
Nic neres, nech tam origo a cinu zahod

reboot po pripojeni k usb - vyřešeno,baterie z Číny
Posted: Sun Sep 16, 2012 21:08
by htcjirka
At ziji smejdske baterie z ciny,nejlepe otevri kos a vyhod ji a priste se neoriginalnim paskvilum vyhni.
reboot po pripojeni k usb
Posted: Mon Sep 17, 2012 10:29
by Her Mister
ale, ale...baterka prece do kose nepatri...
jinak ja ji k tomu dostal a popravde u notebooku jsem si taky porizoval cinskou...po roce a neco odesla, ale vydrzela dele nez original od dellu

...u tech cinanu to asi bude kus od kusu...
jinak zatim jedu ne origo a zadny problem
reboot po pripojeni k usb
Posted: Tue Sep 18, 2012 10:50
by scoopitch
Měl jsem ten samý problém s čínskou baterií. Mám k tomu externí nabíječku, takže v ní baterku mohu dobít. Výdrž má cca stejnou jak originál, ale nejde nabíjet přímo v telefonu. Používám tedy na výlety a navigaci, kde nepřipojuji.
Off topic: koupil jsem takhle balení dvou baterek a nabíječky. Poté, co jsem zjistil problém, jsem komunikoval s prodejcem (ebay). Ten se strašně divil a že prý to není možné. Tak mi poslal další dvě baterky gratis. Ty sice dělají úplně to samé, ale nyní mám čtyři baterie a nabíječku za 10 dolaru :D
reboot po pripojeni k usb
Posted: Mon Sep 24, 2012 16:29
by Her Mister
no to je dobry

nekdy se vyplati si stezovat, je pravda ze ebay nema s problemem vpripade reklamaci a podobne...hold to neni ceske aukro...
Re: reboot po pripojeni k usb
Posted: Mon Sep 24, 2012 21:16
by Jumbo78
Já si takhle stěžoval na natrženou bužírku u MHL kabelu k NOTE a Číňan mi poslal 64 GB micro SDXC kartu :D
reboot po pripojeni k usb
Posted: Fri Sep 28, 2012 14:40
by Her Mister
njn cinani se s tim neparaji...ale co se tyce reklamaci tak sou na tom o hodne lepe nez spousta zdejsich prodejcu...podle me o tom zadna