Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
frgi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 13, 2014 18:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od frgi »

Zdravím všechny, neporadil by mi někdo: po letech s iPhonem jsem se vrátil k Nokii a to Lumia 920. Mám jí týden , ale nedaří se mi aktualizovat WP 8 na WP 8.1 , stále mi hlásí , že stav je aktuální.
Druhý problém mi dělá zálohování kontaktů . Nevím proč , ale připadá mi to příliš složité. Tak jestli někdo ví o jednoduchém způsobu, rád si jí vyzkouším.
Jinak naprostá spokojenost.
Frgi
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

frgi píše:nedaří se mi aktualizovat WP 8 na WP 8.1 , stále mi hlásí , že stav je aktuální.
Samozřejmě. Máš poslední veřejnou verzi Windows Phone. WP 8.1 jsou prozatím určeny pro developery, aby upravili svoje aplikace na nové API. Návod jak se stát developerem najdeš i na tomto webu/fóru.
frgi píše:Druhý problém mi dělá zálohování kontaktů . Nevím proč , ale připadá mi to příliš složité. Tak jestli někdo ví o jednoduchém způsobu, rád si jí vyzkouším.
Jak zálohuješ? Co je na automatické záloze složitého? Jak by sis to představoval?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak, zaloha probiha automaticky, nic jednoduššího snad ani není..
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mceza »

Ještě by to zjednodušit šlo - odtranit možnost vypnout/zapnout zálohování. Nic jednoduššího mne nanapadá :D
frgi
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 13, 2014 18:43
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od frgi »

Na toho developera se kouknu.
zálohování : se omlouvám, ale s iPhonem jsem se připojil k PC, otevřel se iTunes a vše co se děje v tu chvíli jsem měl na očích. iTunes se spojil s Outlookem a bylo to. Pokud jsem chtěl něco v adresáři kontaktů, v Outlooku jsem to měl lehce na očích. Bohužel mám Office 2003 a je u něj nějaký problém s Outlook Connectorem.
Možná jsem se ještě málo vžil do nového/jiného systému a "plavu v tom". Jsem laik, tak se učím pomalu :-)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od steelspace »

Outlook connector je způsob synchronizace minulého desetiletí. Dnes stačí účet na outlook.com nebo gmail a synchronizace kontaktů se provádí mezi všemi připojenými klienty (mobil, web, outlook na PC atd.) automaticky na pozadí bez zásahu uživatele.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Nj, ale to musí mít na PC nový outlook, ne 11 let starý kus software (ostatně iTunes z roku 2003 by iPhone taky neobsloužily) :)

No pakliže máš windows 8 / 8.1, synchronizuje se automaticky vestavěný mailový klient, kalendář i kontakty. Pakliže nikoliv a nemáš nové office, buď zprovozníš ten connector, nebo se budeš muset spokojit s webem, kde vše synchronizováno jest.
Katie
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 19, 2013 14:46
Zařízení: Lumia 920 - red, iPhone 6 64 GB

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Katie »

http://alfa-omega.cz/samsung-mobilni-te ... obal-i539/" onclick="window.open(this.href);return false;

Myslíte, že to je vhodný obal na behani pro Lumču 920?
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř srp 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Bydliště: Karb

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jimmik »

Není, na tohle jsem koukal v obchodě a zezadu má otvory na sluchátka a z mých zkušeností se pak zapařuje vnitřek kapsy s telefonem. Osobně mám teď tohle (snad tenhle rozměr) http://pouzdra-mobily.heureka.cz/pouzdr ... iii-cerne/" onclick="window.open(this.href);return false;
a nijak se nepaří, vnitřek je vždy suchý.
lamorak
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon dub 01, 2013 19:01
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lamorak »

Setkal jste se nekdo s tim, ze polozka nastaveni zabira pat GB dat? Tady ve foru jsem to nenasel, jedine http://forums.wpcentral.com/nokia-lumia ... tings.html ale stejne to nepomohlo.. Nejake napady, cim to muze byt?

Pridavam screenshot lumia storage check
http://1drv.ms/SfMHfb
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od relouth »

ja mam 90MB ak by si chcel porovnat :-D
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Ja 6.5 GB :-) :-\
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Ja som tam mal 1.3GB, ale okrem "settings" som v zozname mal len 6 dalsich aplikacii. Tak som zopar aplikacii vymazal a "Settings" mam uz len 1.2GB. Takze asi chyba v triedeni.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od finchcz »

ten storage check to ukazuje spatne...
mioko
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 08, 2014 10:41
Zařízení: Lumia 920

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mioko »

Jaké používáte kozene pouzdro na opasek pro l920?
KRoser
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: ned srp 28, 2011 13:14
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od KRoser »

Právě jsem si pořídil 920tku. Za 6000 neskutečně parádní telefon. Jen bych se rád zeptal zda je možné přehrát z polského firmware na český? všude jsem se dočetl, že Navifirm+ už nefunguje, ale nikde jsem nenašel jiné řešení (pokud existuje). Předem děkuji za radu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Navifirm+ funguje, lze i přes Nokia Care Suite for store.Jinak je to zbytecne prehravat, o nic te polsky fw neochuzuje,neni to jako u drivejsich nokii.
rorxy
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 04, 2013 23:13
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rorxy »

p.a.Ť.o píše:
bouskat píše:zkoušeli jste někdo na L920 treasure tag?? funguje to sní? protože v zadným obchode není napsaná v podpoře... uvazuji o koupi
Zrovna včera jsem četl na wpcentral k diskuzi o podobném, ale menším, přívěsku od Nokie, že WS-2 s 920 nefunguje. Takže to je možné, ale nechápu, proč. Také jsem ho chtěl koupit...
Zkošel jsem Treasure TAG WS-2 s Lumií 920 Black.Spárují se spolu,telefon i Tag se ozvou pokud se od sebe více vzdálí,Tag lze telefonem prozvonit a funguje to i naopak.Aplikace Treasure Tag ve Store je a lze ji na L920 nainstalovat.
Nefunguje ovšem náhled poslední polohy TAGU v mapě.Volba otevřít mapu(open map) se mi vůbec neobjeví.(na fotce je jak by to mělo být)
Přílohy
Treasure Tag.JPG
Treasure Tag.JPG (23.74 KiB) Zobrazeno 3562 x
MKLumia1020
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 241
Registrován: pát kvě 16, 2014 20:31
Zařízení: Lumia 1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MKLumia1020 »

Hele k čemu je to dobrý.....? Když vezmu, že to dám na klíče - dosah v budově cca 10m....? Ukáže to přibližnou polohu to jest pokud to budu hledat fakt v bordelu tak to stejně nenajdu. Pokud klíče stratím venku tak dejme tomu, že mě to upozorní. Daleko více mě ale rozsekalo jak napsali v jedné recenzi, že to dáš psovi na obojek - s teoretickým dosahem 100m venku psa stejně uvidíš :D a jak se vzdálí dál tak už je to k ničemu.

Je to pěkná věc, ale daleko více by bylo užitečné kdyby to mělo GPS i za cenu, že to vydrží třeba pár dní - tak by se dal najít zaběhnutej pes, klíče najdeš ať jsou kdekoliv (příklad jedu na kole klíče vypadnou, telefon v batohu neuslyším, ujedu pár km a tento TT už nic nenajde - mít to GPS kouknu se na foun a mohu se vydat hledat klíče).
rorxy
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon úno 04, 2013 23:13
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od rorxy »

Dobrá je možnost prozvonění hledané věci a hlavně právě to zaznamenání polohy na mapě,při ztrátě spojení,které mi ale nevím proč nefunguje.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů