Page 1 of 1

Nová sekce pro PadFone

Posted: Mon Aug 27, 2012 11:12
by Rados92
Chtěl bych zavést sekci pro PadFone, kde by jsme mohli řešit zvlášť všechny problémy a rady s tímto zařízením. Už nás tu je dost a budeme přibývat. :-)

Nová sekce pro PadFone

Posted: Mon Aug 27, 2012 11:33
by Jiří Hrma
Jdeme na to :)

edit: hotovo http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=193" onclick="window.open(this.href);return false;