Nová sekce pro PadFone
Posted: Mon Aug 27, 2012 11:12
Chtěl bych zavést sekci pro PadFone, kde by jsme mohli řešit zvlášť všechny problémy a rady s tímto zařízením. Už nás tu je dost a budeme přibývat. 
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/