Základní deska LG Optimus 7

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Základní deska LG Optimus 7

Příspěvek od tslany »

Potřeboval bych sehnat základn ídesku pro Optimus 7, konkrétně mi jde jen o část s NAND pamětí a čtečkou SIM, neválí se někomu náhodou doma, příp. má někdo tip, kde ji sehnat? Pokud v servise tak tip na nějaký nejlépe v Brně :) Jedná se o to, že onen modul jaksi vypovídá službu, konkrétně Optimus hlásí informace o chybějící SIM a "Paměťová karta nefunguje" - reflow bohužel nepomohl. A nebo pokud je chyba jinde, budu velmi rád za radu :-) (přehrát ROM nepomohlo, z MFG jsem nic nezjistil)
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Základní deska LG Optimus 7

Příspěvek od karelchadim »

Tak dnes mě postihl ten samý problém, zrovna telefonuju a protože byla hlasitost dost vysoká, tak jsem začal zeslabovat a najednou bylo po hovoru. Koukám, telefon se restartuje a skončilo to s hláškou o poškozené paměti. Žádné pokusy jako hard reset a podobně neměly na spuštění telefonu žádný vliv. Bohužel LG nepoužilo SD karty jako ostatní výrobci u první generace WP a tak je problém tohle opravit nějak jednoduše. Jako třešnička na dortu telefon je 10 dní po záruce :roll:
No objednal jsem HTC 8X a z LG je jen těžítko.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Základní deska LG Optimus 7

Příspěvek od tslany »

Zkusil bych žehličku na vlasy, vzít tu flash mrchu do nahřáté žehličky, přiškrtit ho co to jen půjde a nechat pořádně zapéci, mohlo by to alespoň dočasně pomoci. Blbý na tom je, že to není kusová vada, ale časem se to projeví u všech...
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Základní deska LG Optimus 7

Příspěvek od karelchadim »

Já měl v plánu stejně přejít na WP8 zařízení, takže se jen vyřešilo kdy to provedu. Něco ještě zkusím, ale už mě nebude tolik mrzet když se to nepovede.

EDIT:
Tak jsem telefon rozebral a dal desku s paměťovým modulem na nějaký čas nahřát na topení. Složil jsem vše dohromady a světe div se ta potvora nastartovala.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů