3D navigacia.
Posted: Sat Jun 30, 2012 12:34
Zdravim, chcem sa opytat kde stahnem 3D navigaciu na mobil HTC evo 3D.Dik.
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/
Pekna pripominka,na toto spousta lidi zapomina.se spojením software + mozek tě dovezou na místo určení.