Page 1 of 1

Nastavení aplikací

Posted: Sat Jun 09, 2012 12:28
by Lestr
Zdravím a měl bych dotaz do diskuze. Mám v DHD nainstalovány aplikace např. prohlížeč nebo Bussines kalendář. Pro příklad - když v aplikaci Soccer mám zápas a u něj možnost převézt do kalendáře, tak pak mám možnost vybrat jako defaultní kalendář buďto kalendář v sense a nebo ten Business. Když odfajfknu Bussines, tak další už se automaticky ukládá v tom Business, To samí třeba v prohlížeči, mám pro příkald 3 prohlížeče, a když kliknu na odkaz tak se mi ukáže možnost otevírat odkazy příště vždy v tom uričtém co nastavím. A má otázka - když toto nastavím, existuje pak nějaká možnost jak toto zrušit ? Aby se tedy znovu nabídlo v jaké aplikaci /prohlížeči/ otevírat např. odkazy ? ? Nevím jestli jsem to popsal správně ale snad jo......

Nastavení aplikací

Posted: Sat Jun 09, 2012 13:33
by xax41
Zkus hledat v Marketu Browser Chooser, Browser Selector apod. Kdysi jsem neco takoveho pouzival, ale co existuje ICS Browser Plus, tak pouzivam jenom ten nastavenej v rezimu Desktop a mam vse jak na pocitaci.

Nastavení aplikací

Posted: Sat Jun 09, 2012 13:52
by koumes
To Lestr : Jde to v nastaveni aplikaci,po otevreni dane aplikace tam je polozka spoustet jako vychozi a pod tim vymazat vychozi nastaveni.

To xax41 : Naco dalsi balast do systemu?

Nastavení aplikací

Posted: Sat Jun 09, 2012 15:17
by Lestr
zdravíma díky za tip, ale koukal jsem do nastavení toho kalendáře u kterého jsem si nechtěně nastavil jako výchozí a tam není žádné takové nastavení co popisuješ. Rád bych totiž nastavil jako výchozí ten Busines kalendář ,ale tím že jsem to už v té aplikaci která se ptala který z kalendářů použí pro další funkci jako výchozí odkliknul kalendář v DHD tak to už nevrátím. Ale nějak by to jít mělo. Instalovat něco "dalšího" se mi taky moc nechce. Mělo by to přeci jít nějak vrátit. U prohlížeče je mi to jasný, tam je ta možnost použít jako defaultní, ale u toho kalndáře ne ......

Nastavení aplikací

Posted: Sat Jun 09, 2012 15:32
by koumes
Tak jeste jednou :V Nastaveni - Aplikace - Sprava aplikaci - tam vyber jakou chces a vymaz vychozi nastaveni.

Nastavení aplikací

Posted: Mon Jun 11, 2012 6:05
by Lestr
Juju, pak jsem to taky našel když jsem sroloval v nastavení jednotlivý aplikace tím menu dolů.
Díky za radu :wink: